CUMBBA HOME CLUB

Projeyi Takip Et
KAVACIK Beykoz / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 78
Konut Seçenekleri : 1+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 78.70-274.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 250000TL-750000
SEGMENT İNŞAATSEGMENT İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

PROJE:
cumbba home club,
Ataşehir bölgesinde, Anadolu yakasının en önemli yol projeleri üzerinde, yaklaşık 4500 m2 arazi üzerine kurulmaktadır. 2 blok ve 78 konuttan oluşan projede 3+1 üniteler, çatı tripleksleri, orta kat dubleksleri ile 1+1 üniteler farklı alternatifler olarak sunul-maktadır.

YAŞAM:
Club olanaklarının sunduğu aktivitelerdeki çeşitliliğin yanı sıra farklı sosyal etkinliklerle de aileniz ve dostlarınızla birlikte ayrıcalıklı bir topluluğun üyesi olacaksınız.

 
YAPI TEKNOLOJİSİ:
cumbba home club 2006 yılının Mart ayında yürürlüğe giren en son deprem yönetmeliğine göre tasarlanmıştır. Projede betonarme perde ve ses yalıtımlı kirişsiz döşeme sistemi ana strüktürel sistemi oluşturmaktadır.

MİMARİ:
Modern mimarinin fonksiyonel yalın ve doğal öğeleri üzerine geleneksel mimarideki cumba öğesinin farklı bir yorumu eklenerek özgün bir sentez elde edilmiştir. Genel olarak asimetrinin ve ahşap ağırlıklı doğal malzemenin kullanıldığı projede; ünitelerin güneye ve bahçeye bakması sağlanarak içe dönük bir yaşam kurgulanmıştır.

 
YAŞAM:
Club olanaklarının sunduğu aktivitelerdeki çeşitliliğin yanı sıra farklı sosyal etkinliklerle de aileniz ve dostlarınızla birlikte ayrıcalıklı bir topluluğun üyesi olacaksınız.


Segment İnşaat'ın geliştirdiği ev kulübü projesi, ortak yaşam alanlarında sosyal olanakların maksimum konforda yaşanabilmesi için projede yer alan ailelerin ortak bir dil yakalaması zaruretiyle ortaya çıkıyor. Ev kulübü konsepti içinde yer alan ailelerin ve çocuklarının farklı aktivitelerle kaynaşacağı ve topluluk bilinciyle ortak yaşam alanlarının daha zevkli hale geleceği öngörülüyor. Farklı meslek gruplarına ait ailelerin bir çatı altında toplanarak, ortak bir sinerji yaratacağı projelerde özel hafta sonu gezileri, çocuk partileri, özel gece yemekleri gibi aktivitelerle sürekli yaşayan canlı bir yaşam alanı yaratılması hedefleniyor

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler