BEYLERBEYİ KONAKLARI

Projeyi Takip Et
BEYLERBEYİ Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 25
Konut Seçenekleri : Villa
Metrekare Aralığı : 225
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 2160000
ST TAVUKÇUOĞLU İNŞAATST TAVUKÇUOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İnşaat sektöründe 30 yılı aşan deneyimini estetik ve teknolojiyle birleştirerek, her an daha iyi ve daha yeninin sınırlarını zorlayan ve bu prensiple bulundukları bölgelerin röper noktaları haline gelmiş birçok inşaatın altında imzası bulunan Sedat Tavukçuoğlu İnşaat, İstanbul’un güzide semtlerinden Beylerbeyi’nde sınırlı sayıdaki seçkin kullanıcı için hazırlanan Beylerbeyi Konakları’nı inşaa etmiştir.

9320 m2 arazi üzerinde(3000 m2’si belediyeye park alanı olarak verilmiş) 25 dairesi bulunan  bu lüks sitenin sunduğu imkanlar arasında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk parkı, özel olarak peyzajı yapılmış bahçeler, daire başına 3 araç kapasiteli kapalı otopark,her daireye 1 depo ve 7/24 kameralı güvenlik hizmeti sayılabilir. Her birinde 4 dubleks daire bulunan 6 bloktan ve bir bağ evinin restorasyonundan  oluşan toplam 25 dairede akıllı ev teknolojisi bulunuyor. 6 oda-1 salondan oluşsan 340m2'lik bahçe tripleksleri, 5 oda-1 salondan oluşan 250 m2’lik bahçe dubleksleri ve 4 oda-1 salondan oluşan 225m2’lik çatı dubleksleri için hazırlanan planlarda estetik ve fonksiyon bir arada düşünülerek, en doğru mimari çözüm oluşturuldu. Tamamen 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilikle imal edilen Beylerbeyi Konakları depreme karşı en dayanıklı zemin olan doğal kaya zemin üzerine inşa edilmiştir  ve son deprem yönetmeliği harfiyen uygulanmıştır.

İstanbul’un merkezinde, Boğaziçi köprüsünün ayağında bulunan Beylerbeyi Konakları Sitesinden heryere daha yakın olacaksınız. Doğayla iç içe, her mevsimde ve her adımda daimi huzur bulabileceğiniz bir yaşamı sunan Beylerbeyi Konakları'na sizi davet ediyoruz.

BEYLERBEYİ KONAKLARI İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasibeylerbeyiyeni-konut-projelerist-tavukcuoglu-insaat-beylerbeyi-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451