PIRLANTA GÖZTEPE

Projeyi Takip Et
Hızırbey Caddesi No: 155 FİKİRTEPE Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 446
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 66
Teslim Tarihi : 2017-03-01
Fiyat Aralığı : 492000
ERKAN İNŞAATERKAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bazı mekanlar vardır, içinde zamanın durduğunu hissederseniz... İçeri girdiğinizde sizi sarıp sarmalayan bir zaman dilimi, modern bir his, bir tatlı huzur yayılır bünyenize. İşte onlardan biridir Pırlanta Göztepe…

Kentsel dönüşüm alanındaki Pırlanta Göztepe’de üst yönetim tarafından belirlenen avantajlı lansman fiyatlarımız yıllardır projelerimize yatırım yapan siz değerli müşterilerimizin yatırım-prim oranının maksimum düzeyde tutulmasına yönelik belirlenmiştir.

Bir tarafında tüm canlılığıyla Bağdat Caddesi, bir tarafında şehrin en keyifli parkları, bir tarafında Anadolu Yakası’nın merkezi Kadıköy ile Göztepe İstanbul’un her zaman değerli kalacak en özel konumlarından biri.

Toplam 13 dönümlük arazinin 9 dönümünde yer alacak 3 blok ve ticari alanlarıyla Göztepe bölgesini canlandıracak Pırlantalar inşa ediyoruz. 

20-22 ve 24 katlı bloklarımız 80 m yüksekliğinde 95.000 m2 inşaat alanıyla Göztepe Bölgesinin havasını değiştirecek yeni bir siluet kazandıracak olan Pırlanta olma özelliğine sahip.

 

Anadolu yakasının yeni trendi

Kadıköy’de, İstanbul’un en gözde kentsel dönüşüm projesi sınırları içerisinde yer alan Pırlanta projesi, İstanbul Anadolu yakasının yeni trendi olmaya hazırlanıyor. 

Pırlanta Göztepe tüm beklentilerinizin üzerine çıkmak için yükseliyor. 446 ferah yaşam alanı, 34 mağazalık modern bir çarşı, geniş yeşil alanlar ve 750 araçlık otopark alanından oluşan Pırlanta Göztepe’de beklentilerinize en uygun yaşam alanını seçebilmeniz için 1+1’den 5+1’e kadar değişen geniş alternatifler sizi bekliyor…

Göztepe Bölgesi İstanbul’un en iyi lokasyonlarından biri olup, Kadıköy merkeze 6 dk. Bağdat Caddesine 5 dk. Pendik-Kadıköy hattına 2 dk. Göztepe Köprüsüne 5 dk. Sabiha Gökçen havaalanına 30 dk mesafede bulunmakta ve ulaşım sorununuzu en minimuma indirmektedir.

66 metrekareden 290 metrekareye kadar değişen ünite seçenekleri bulunan ERKAN İNŞAAT mülk sahiplerine eşsiz sosyal imkanlarda sunuyor. Karma kullanımının ve kent yaşamının entegrasyonu ile eşsizleşen Pırlanta Göztepe projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, spor alanları, yeşil alanlar, fitness, hamam, sauna ve yürüyüş parkurları üst düzeyde kaliteyi size sunuyor

Konut Tipi : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1

Metrekare bilgileri: Projede daireler 66 metrekareden başlayarak 290 metrekareye kadar değişiklik gösteriyor.

 

LOKASYON

İster oturum, ister yatırım amaçlı olsun bir gayrimenkulün değerini belirleyen temel özellik lokasyondur. Doğru noktalarda inşa edilen projeler yatırım yapanların yüzünü güldürürken, yaşam amaçlı alım yapanların da hayatını kolaylaştırıyor.

İstanbul Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesinde inşa edilen ve bulunduğu lokasyonla Göztepe bölgesinde yatırımı ve oturumu planlayanlara fırsat olacak bir proje, Pırlanta Göztepe sizlerle buluşuyor. Kadıköy sınırları kapsamında yer alan Pırlanta Göztepe projesi kendi bünyesinde yer alacak olan alışveriş merkezine sadece bir asansör uzaklığında.

Bununla beraber İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ve ilk kentsel dönüşüm proje alanı içinde olan Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ve Marmara Üniversitesi’ne 1 dk. mesafede olacaksınız.

Anadolu yakası içinde İstanbul trafiğinden sizi uzak tutacak tercihiniz için metroya ve Anadolu yakasını Avrupa yakası ile en kısa solukta birleştiren metrobüs ya da İDO’ya sadece 10 dk. uzaklıktasınız.

Kendinizi caddenin ışıltısına bırakmak isterseniz de Bağdat Caddesine ulaşmak için 5 dk.lık bir zaman ayırmanız yeterli.

 

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

PIRLANTA GÖZTEPE İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25