ASMA BAHÇELER

Projeyi Takip Et
ALTINVADİ CADDESİ NO:123 Narlıdere / İzmir
Konut Sayısı : 98
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 60
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 380000
TANYER İNŞAATTANYER İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN


Genel Vaziyet ve Proje Yeri

Asma Bahçeler, şehrin cazibe merkezi Narlıdere’de yükseliyor. Seçkin alışveriş merkezlerinin, gözde okulların, İzmir’in gururu üniversitelerin ve hastanelerin yakınındaki Asma Bahçeler, bir yandan size İzmir’in tüm olanaklarını kolayca yaşama fırsatı sunarken, diğer yandan da dilediğiniz an şehrin karmaşasından uzaklaşma olanağı veriyor. Ali Onbaşı Deresi'nin bulunduğu vadi içerisinde; Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne 1, Konak Meydanı’na 10, Havaalanı’na 15 kilometre uzaklıkta. Bir tarafı yemyeşil vadi diğer tarafı ise masmavi körfez manzaralı eşsiz bir proje.

Proje Tanıtım

* Projenin en dikkat çekici yanı eşsiz mimarisi. Çatıları bahçe, bahçeleri çatı olan, insana havada asılıymış hissi yaratan mimarisiyle diğer konut projelerinden ayrılıyor.

* Yalnızca 92 şanslı ailenin yaşayacağı projede 8 adet yatay blok yer almaktadır.

* Dubleks Villalar 200, 3+1 daireler 171 ve 210, 2+1 daireler 105 ve 120 ve 1+1 daireler ise 60 m² , Ayrıca daire tavan yükseklikleri 3 metre olup  karanlık odası bulunmamaktadır.

* Dairelerimizin hepsinin bahçesi bulunmakta ve her bahçeden deniz, vadi ve şehir manzarası görülebilmektedir.

* Çatıları bahçe, bahçeleri çatı olan Asma Bahçeler’de su ve ısı yalıtımı için, dünyanın en iyi yalıtım firmasının son teknoloji yalıtım malzemeleri kullanılmakta ve bu ürünlerin 30 yıl garantisi bulunmaktadır.

* Daireler yerden ısıtmalı olup ısınma kalorimetreli doğalgazla sağlanacaktır. Soğutma sistemi için ise klimalar kullanılmaktadır.

* Tüm dairelerde 5 parça ankastre (elektrikli ocak, davlumbaz, fırın, mikrodalga fırın, bulaşık makinası) bulunmaktadır..

* Fitness Salonu, Sauna, Buhar Odası, Doğal Yürüyüş ve Bisiklet Parkurları yer almaktadır.

* Açık Yarı Olimpik Havuz, Çocuk Havuzu, Çocuk Oyun Alanları, Etkinlik ve Hobi Salonları yer almaktadır.

* Doğalgaz, Panoramik Yatay Asansör, Katlı Bloklar İçerisinde İç Asansörler ve Merdivenler bulunmaktadır.

* 120 araçlık kapalı otopark ve 30 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Elektrikli araçlar için şarz ünitesi bulunmaktadır.

Güçlü Yalıtım

Çatıları bahçe, bahçeleri çatı olan Asma Bahçeler’de su yalıtımı için, en son teknoloji ürünü yalıtım malzemeleri ve sistemleri kullanılmaktadır...

Bu sistem ile Asma Bahçeler’deki terasların, bahçelerin ve tüm peyzaj alanlarının sulama yöntemleri ile yeterli suyu alırken, dairelerin de herhangi bir negatif etkiye maruz kalmaması sağlanıyor. Üstelik Dört Mevsim Camlar, Dış Cephede Mantolama, Temelde Bohçalama ve Motorlu Panjurlarla da ısı, ses ve  %100 su yalıtımı gerçekleştirilmektedir.


Yapım Süreci

2012 yılında yapımına başlanılan ve 8 adet yatay bloktan oluşan projemizin anahtar teslim tarihleri ise 2015 Haziran olarak belirlendi.

Çevre Düzenleme

* Asma Bahçeler vadi, orman ve deniz üçgeninde, doğanın renklerini cömertçe sunduğu, çok özel bir bölgede konumlanıyor. İçinde yer aldığı doğanın ekolojik dengesine herhangi bir zarar vermeden yükselen Asma Bahçeler, bu denge ile uyumlu olarak oluşturulan bahçeleri, terasları ve tüm peyzaj alanları ile size yeşilin her tonuyla çevrelenmiş bambaşka bir hayat sunuyor!

* Özel peyzajın uygulandığı projemizin %90’ını yeşil alan oluşturmaktadır.

* Asma Bahçeler’in sağ tarafında, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin onayladığı ve bütçesinin ayrıldığı Beyaz Vadi Projesi, yeşil alanları, piknik alanları, spor sahaları, kafeleri, restoranları ve şelalesiyle hem bölgenin değerini artıracak ,hem de geniş bir sosyal alan sunacaktır.

* Sığınak, Artezyen ve Hidrofor, Jeneratör,  24 Saat Kameralı ve Fiziki Güvenlik bulunmaktadır.

* Site etrafına açık ve misafir otoparkları yapılacaktır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ASMA BAHÇELER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomizmirnarlidere-yeni-konut-projeleritanyer-insaat-asma-bahceler): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451