Finansbank Kentsel Dönüşüm Projelerine Finansman Sağlıyor 2015-11-05

Kentsel Dönüşüm Finansmanında Finansbank Hızlı Adımlar atıyor
Finansbank Kentsel Dönüşüm Projelerine Finansman Sağlıyor 2015-11-05

Finans sektörüde Kentsel Dönüşüme seyirci kalmıyor. Türkiyenin Öncü bankalarından Finansbank, kentsel dönüşüm projelerine finansman sağlama konusunda adılarını hızlandırdı. Kentsel Dönüşüme Proje bazında Finansman sağlayacak olan Finansbank Esnek çalışma prensipleriyle müteahhit ve danışmanlık hizmetleride sunacak.

Finansbank yıllardır bankacılık sektöründeki tecrübelerini inşaatla bir araya getirerek “Gayrimenkul Proje Finansmanı” ile yerinede tespit yaparak ihtiyaçları doğru tespit edecek. Projelerdeki vadeler projenin niteliği yeri konumuna göre tespit edilerek kullanıcılara sektörde rahatlama getirmeyi hedefliyor. 

Kentsel Dönüşüm ve Bina Yenileme Teklifi için Lütfen Tıklayınız

Finansbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Metin Karabiber ‘Finansçı’ kimlikleriyle Yapı-inşaat faaliyetlerine yönelik finansman Kredisinde fark yarattıklarını dile getirerek ‘Gayrimenkul Proje Finansmanı’ ile mevcut bankacılık hizmetlerinin çok ötesine ulaştıklarını belirtti.  Firmaların inşaat yapımı esnasında satış baskısı, teminat sıkıntısı yaşamadan işlerine devam etmelerini, risklerini minimize ederek uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz” dedi.


DİĞER HABERLER