Şubeye gitmeden ticari kredi kartı başvurusu Akbank’ta!

Akbank’ın yeni hizmetiyle, Akbank müşterisi olsun ya da olmasın, ticari kredi kartı almak isteyen tüm şahıs firmaları, Akbank.com ya da Akbank Direkt’ten 7/24 şubeye gitmeden kart başvurusu yapabilecek.
Şubeye gitmeden  ticari kredi kartı başvurusu Akbank’ta!

Yaptığı yatırımlar ve geliştirmelerle, internet ve mobil bankacılık alanlarında yenilikleri ve ilkleri sektöre kazandıran Akbank, uçtan uca dijital, şubesiz POS başvuru ve değerlendirme sürecine ticari kredi kartını da ekleyerek dijitalleşmede öncü rol üstlenmeye devam ediyor.

Akbank KOBİ’lere sunduğu dijital ürünlerine bir yenisini ekledi. Artık, Akbank müşterisi olsun ya da olmasın, şahıs şirketleri “işlerine ara vermeden” 7/24 başvuru imkanı ile ticari kredi kartı sahibi olabilecek. Tek yapmaları gereken bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarından, Akbank.com ya da Akbank Direkt’i açarak, ticari kredi kartı başvurusunda bulunmak. Başvurunun olumlu olması halinde anında onay ile kartları kayıtlı adreslerine en kısa sürede teslim edilecek.

Nakit ihtiyacından, şirket ödemelerine birçok ticari işlem yapan KOBİ’ler, Akbank’tan alacakları ticari kredi kartı sayesinde bireysel kartlarını kullanırken karşılaştıkları taksit kısıtlaması (akaryakıt, telekomünikasyon, gıda gibi sektörlerde) gibi durumlarla karşılaşmayacaklar. Bunun yanında kart limiti kadar nakit avans kullanımı imkanından faydalanırken, tercihlerine göre Axess Business ile chip-para, Wings Business ile mil biriktirebilecekler. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş, “Akbank olarak KOBİ’lerin harcamalarını çek-senet kullanmadan kolayca taksitlendirebilmeleri ve harcamalarını kolayca takip edebilmeleri için tamamen dijital, çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ticari kredi kartı sahibi olma imkanı sunuyoruz.” ifadesini kullandı. Akbank Direkt’ in sağladığı kolaylıkları vurgulayan Ulutaş, “Ayrıca Akbank Direkt ile KOBİ’ler kredi kartlarından geçen işlemleri çok daha yakından takip edebiliyor, erteleme ve taksitlendirme gibi işlemlerini diledikleri zaman diledikleri yerde gerçekleştirebiliyorlar.” dedi.  

 


Paylaş:

Konut Kredisi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25