TEB’den dijital döviz işlemleri için yeni hizmet: TEB FX

Türk Ekonomi Bankası (TEB), dijital bankacılık platformu CEPTETEB üzerinden bireysel ve kurumsal müşterilerinin döviz işlemlerini anlık ve hızlı olarak yapmalarını sağlamak amacıyla yeni TEB FX platformunu hizmete açtı.
TEB’den dijital döviz işlemleri için yeni hizmet: TEB FX

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) 2015 yılında hayata geçirerek dijital bankacılık servislerini tek çatı altında birleştirdiği CEPTETEB, yeni nesil dijital bankacılığın tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Bireysel ve Kurumsal kullanıcılarına döviz işlemlerinde daha hızlı, pratik ve güvenli bir bankacılık deneyimi yaşatmayı amaçlayan CEPTETEB yeni hizmete sunduğu ‘TEB FX Platformu’yla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

TEB FX ile döviz işlemleri daha hızlı daha kolay

Kullanıcılarının döviz yatırımlarını hızlı ve kolay şekilde yönetmelerine olanak sağlayan TEB FX Platformu ile müşteriler yatırımlarını anlık olarak yönetebiliyor. Ayrıca internet ve mobil cihazlarından kendilerine özel tanımlanmış avantajlı kurlarla döviz işlemlerini, istedikleri yer ve zamanda gerçekleştirebiliyorlar. TEB FX platformuna, Bireysel ve Kurumsal İnternet bankacılığı ya da CEPTETEB Mobil Uygulamasında yer alan “Yatırımlar” başlığından anında erişilebiliyor.

Kur 5 saniyeliğine sabitleniyor

TEB FX platformu kullanıcıları; takip ettikleri döviz çiftlerini kendileri belirleyebilir;ilgili döviz kuruna ait gelişmiş grafikler ile kur gelişmelerine yönelik analizler yapabilirler. TEB FX üzerinden piyasaya ilişkin detaylı analiz ve haberler; ilgi alanlarına göre filtrelenerek rahatlıkla takip edilebilir. Ayrıca işlem geçmişi sayfasından TEB FX’te yapılan döviz işlemlerini tarih aralığı seçerek gözlemleyebilme ve geçmiş işlemlerin ortalama maliyetlerini gösterge fiyatlarla görebilme kolaylığı da kullanıcılara sunuluyor.

TEB FX platformu üzerinden takip edilen döviz çifti ile işlem yapmak için 5 saniyeliğine fiyat sabitlenebilir; avantajlı kurlarla Alım ve Satım işlemleri gerçekleştirilebilir.


Paylaş:

Konut Kredisi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25