Türkiye Finans Bankası Emlak 2013 Fuar ındaki Ziyaretçileri Ev Sahibi Yapıyor

Ev sahibi olmak isteyenler Emlak 2013 Fuarı’nda buluşuyor
Türkiye Finans Bankası Emlak 2013 Fuar ındaki Ziyaretçileri Ev Sahibi Yapıyor

Emlak 2013 Fuarı, gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen profesyonellerini marka projelerden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya getiriyor. Türkiye Finans, konut almak isteyenlerin hayatını Çilingir Mortgage ürünüyle kolaylaştırıyor. Çilingir Mortgage’ın uygun kar oranları, uzun vade seçenekleri ve esnek ödeme planları ile Türkiye Finans, ev sahibi olmak isteyenleri fuara bekliyor.

Emlak 2013 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 5-8 Aralık tarihlerinde CNREXPO’da yapılacak. İlk kez, marka projelerin, firmaların ve bankaların aynı anda yer almasıyla konut satışının tek bir merkezde yapılacağı emlak fuarı organizasyonunda Türkiye Finans sektör profesyonelleri ve ev almak isteyenler ile bir araya gelecek.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, fuar ziyaretçilerine Çilingir Mortgage kapsamındaki farklı ürünlerini tanıtacak. Çilingir Mortgage, fuara özel kar oranlarının yanı sıra alternatif ödeme planlarıyla da her bütçeye uygun finansman imkanı sunacak. Türkiye Finans, Çilingir Mortgage ile ev sahibi olmak isteyen herkese hayalindeki evin kapısını açma fırsatı sağlayacak.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, “İnşaat sektörü, ülke ekonomisinden daha hızlı büyümeye devam ediyor. Özellikle marka projeler sektörü hareketlendiriyor. Ülkemizdeki nüfus artışına paralel olarak gelecek yıl konut ihtiyacının artmaya devam etmesi bekleniyor. Türkiye’nin öncü katılım bankası olarak biz de bu dönemde ev sahibi olmak isteyenler için farklı çalışmaları hayata geçiriyoruz. Dönemsel kampanyalar düzenliyor, ev almak isteyenlerle Emlak 2013 gibi farklı platformlarda bir araya geliyoruz. Esnek ödeme planları ve uygun vadelerimizle ev sahibi olmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” diye bilgi verdi.

 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ