DenizBank’lı KOBİ’lere Protranslate.net’te %25 indirim avantajı

KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği hizmet ve işbirlikleri ile farklılaşan DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmalarını sürdürüyor.
DenizBank’lı KOBİ’lere Protranslate.net’te %25 indirim avantajı

Bankanın KOBİ müşterileri; ihtiyacı olan çevirileri tek bir tıkla profesyonel yabancı dil çeviri platformu olan protranslate.net üzerinden %25 indirim ile yaptırabiliyorlar.

Yenilikçi hizmetleri ile Türkiye ekonomisinin dinamosu KOBİ’lere her türlü desteği vermeyi öncelikleri arasında gören DenizBank, yaptığı anlaşmalar ile KOBİ müşterileri için önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. DenizBank KOBİ müşterileri, noter onaylı ve yeminli tercüme de dahil olmak üzere profesyonel çeviri hizmeti sunan Protranslate.net’e işlerinin başından ayrılmadan kolaylıkla ulaşabiliyor, fiyat teklifi alabiliyor ve çevirilerini %25 indirimli yaptırabiliyorlar.

“İşbirliklerimizle KOBİ’lerimizi desteklemenin mutluluğunu yaşıyoruz”

DenizBank’ın yaptığı anlaşmaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Ali Nazmi Adalet şunları kaydetti; “KOBİ’lerimizin ihtiyaçları için çözümler sunmayı amaçlıyor, çalışmalarımızı bu yönde tüm gücümüzle sürdürüyoruz. Finansal ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmanın yanı sıra KOBİ’lerimizin maliyetlerini azaltacak iş ortaklıklarımızı arttırmayı hedefliyoruz. Hayata geçirdiğimiz işbirlikleri ile ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin işinin başından ayrılmadan yararlanabileceği indirimli hizmetler sadece bir tık uzaklıklarında. Protranslate yazıp 3280’e SMS gönderen ve indirim kodu paylaşılan müşterilerimizin Protranslate.net platformundan %25 indirimli olarak çeviri hizmeti alması şuan sunduğumuz avantajlar arasında yer alıyor. Özellikle KOBİ’lerin dış ticarette gelişmelerine destek olacağına inandığımız çeviri hizmetinde sunduğumuz bu avantajla da KOBİ’lerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.” 


DİĞER HABERLERKonut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2022-01-19 19:38