DenizBank’lı KOBİ’lere Protranslate.net’te %25 indirim avantajı

KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği hizmet ve işbirlikleri ile farklılaşan DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmalarını sürdürüyor.
DenizBank’lı KOBİ’lere Protranslate.net’te %25 indirim avantajı

Bankanın KOBİ müşterileri; ihtiyacı olan çevirileri tek bir tıkla profesyonel yabancı dil çeviri platformu olan protranslate.net üzerinden %25 indirim ile yaptırabiliyorlar.

Yenilikçi hizmetleri ile Türkiye ekonomisinin dinamosu KOBİ’lere her türlü desteği vermeyi öncelikleri arasında gören DenizBank, yaptığı anlaşmalar ile KOBİ müşterileri için önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. DenizBank KOBİ müşterileri, noter onaylı ve yeminli tercüme de dahil olmak üzere profesyonel çeviri hizmeti sunan Protranslate.net’e işlerinin başından ayrılmadan kolaylıkla ulaşabiliyor, fiyat teklifi alabiliyor ve çevirilerini %25 indirimli yaptırabiliyorlar.

“İşbirliklerimizle KOBİ’lerimizi desteklemenin mutluluğunu yaşıyoruz”

DenizBank’ın yaptığı anlaşmaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Ali Nazmi Adalet şunları kaydetti; “KOBİ’lerimizin ihtiyaçları için çözümler sunmayı amaçlıyor, çalışmalarımızı bu yönde tüm gücümüzle sürdürüyoruz. Finansal ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmanın yanı sıra KOBİ’lerimizin maliyetlerini azaltacak iş ortaklıklarımızı arttırmayı hedefliyoruz. Hayata geçirdiğimiz işbirlikleri ile ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin işinin başından ayrılmadan yararlanabileceği indirimli hizmetler sadece bir tık uzaklıklarında. Protranslate yazıp 3280’e SMS gönderen ve indirim kodu paylaşılan müşterilerimizin Protranslate.net platformundan %25 indirimli olarak çeviri hizmeti alması şuan sunduğumuz avantajlar arasında yer alıyor. Özellikle KOBİ’lerin dış ticarette gelişmelerine destek olacağına inandığımız çeviri hizmetinde sunduğumuz bu avantajla da KOBİ’lerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.” 


DİĞER HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05