C Majör İş’ten Sesler Korosu Şehit Aileleri Yararına Özel Konser Verdi

Türkiye ekonomisine yön veren en önemli iş insanlarının kurduğu C Majör İş’ten Sesler Korosu, 6 Haziran Çarşamba günü CVK Park Bosphorus Hotel’de şehit aileleri yararına konser verdi.
C Majör İş’ten Sesler Korosu Şehit Aileleri Yararına Özel Konser Verdi

Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunu yapacağı gecede, iş dünyasının önemli isimleri sahne aldı. Müşerref Akay, Melihat Gülses, Hüsamettin Subaşı, İsmail Özkan, Bora Gencer, Nebil Özgentürk de misafir sanatçı olarak eşlik etti.

İş dünyasının önde gelen başarılı isimleri tarafından 2016 yılında kurulan C Majör İş’ten Sesler Korosu, ilk konserini Dünya Engelliler Vakfı koordinatörlüğünde 30 Kasım 2016 tarihinde Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda, ikinci konserini İstanbul Down Sendromu Derneği işbirliğiyle 15 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, üçüncü konserini ise Çocuk Eğitim Derneği adına 19 Şubat 2018 tarihinde O Ses Türkiye sahnesinde vermişti. C Majör İş’ten Sesler Korosu Kurucu Başkanı ve Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, DenizBank CEO’su Hakan Ateş, Bosphorus Gaz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Tezmaksan Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu gibi değerli iş insanlarından oluşan 80 kişilik koro, 6 Haziran Çarşamba günü CVK Park Bosphorus Hotel’de şehit aileleri yararına 4. konserini verdi. Vatan için şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizin geride bıraktığı en değerli varlıkları aileleri yararına düzenlenen iftar yemeği ve ünlü antikacı Uğur Batur’un yönettiği Uğur Antik’in katkılarıyla gerçekleşen müzayededen elde edilen tüm gelir şehit ailelerine bağışlandı. Müşerref Akay, Melihat Gülses, Hüsamettin Subaşı, İsmail Özkan, Bora Gencer’in şarkı söyleyerek, Nebil Özgentürk’ün şiir okuyarak misafir sanatçı olarak yer aldığı gecede, Türkiye’nin en önemli iş insanlarından oluşan koro, deneyimli orkestra-koro şefi, İstanbul devlet operası sanatçısı ve dublaj sanatçısı Özlem Abacı ve İstanbul devlet operası sanatçısı Pınar Koç önderliğinde Türk Sanat Müziği’nin en sevilen şarkılarını seslendirdi. CVK Park Bosphorus Hotel’in ana sponsorluğunda gerçekleşen konsere ait tüm masraflar, yardımseverler ve sponsorlar tarafından karşılanmış olup, gelirin tamamı Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25