Franchising’de sektör lideri TURYAP

Franchising’de sektör lideri TURYAP

Türkiye’nin en önemli ve objektif franchising araştırması olarak kabul edilen Ekonomist’in “Franchising 100” listesi yayınlandı. Şube sayısına göre yapılan sıralamada tüm sektörler arasında Turyap 8. Sırada yer alırken kendi sektöründe ise zirvedeki yerini korudu.

Türkiye’de ilk kez Franchise sistemini kuran Turyap yeni yatırımcıları bünyesine katmaya devam ediyor. 2018 yılında 8’i yurt dışında olmak üzere 320 ofis ile faaliyet gösteren şirket bu sene içinde yaklaşık yüzde 20 büyüme planlıyor.

Yurtdışı yatırımları artıyor

Hali hazırda KKTC, ABD, Azerbaycan, Hollanda, İspanya, Romanya ve Yunanistan’da temsilcilikleri bulunan firma 2018 itibariyle yurt dışı yatırımlarına da ağırlık vermiş durumda.  Öncelikli olarak körfez ülkelerine açılmayı hedefleyen Turyap yurt içinde de temsilcilik sayısını ilk 6 ayda 350’ye çıkarmayı amaçlıyor.

Gıdadan gayrimenkule tüm dünyada en çok kullanılan girişimcilik uygulamalarından biri olarak görülen franchising sistemini Turyap Franchise Müdürü Sezer İkizoğlu’na sorduk;

Franchise sisteminin bu denli ilgi görmesi ve yaygınlaşmasının temelinde girişimciye sağladığı destekler var. Girişimci yola yalnız çıkmıyor arkasında güvendiği bir marka ve destekleri hissediyor. Turyap özelinde konuşursak sektörel avantajları şöyle sıralayabiliriz; İşe başlarken marka ve şirket tanıtımına kaynak ve zaman harcamak zorunda kalınmıyor. Adaylar, temsilcilik ofisini açtıkları andan itibaren emlak sektörünün en yaygın ve tanınmış markası altında çalışmaya başlıyorlar. Temsilciler cirodan ya da kardan herhangi bir pay ödemiyor, gelirlerini kendi işlerini geliştirmek için kullanıyorlar.

Girişimcilere sunduğu fırsatlar; TuryapNet CRM programı ve web sitesi desteği, binlerce satılık/kiralık portföye erişim imkanı, kuruluşta gerekli olan tanıtım malzemelerin ücretsiz  temini, tecrübeli temsilcilerden danışmanlık desteği, ücretsiz Temel Emlakçılık Eğitimi, temsilcilerle işbirliği, portföy, müşteri paylaşımı, mali, hukuki ve teknik konularda ücretsiz destek, sınırsız kadro kurma imkanı, özel projelerde ve müzayedelerde satış ve pazarlama imkanı, ISO 9001:2008 belgesi altında hizmet olanağı.

 

 


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-06-21 17:19