Mapetherm Flex RP Yapıştırısı Nasıl?

Çatlak duvarlara yeni çözüm...
Mapetherm Flex RP Yapıştırısı Nasıl?

Yapı endüstrisinde son teknoloji ve inovasyon ile her tür zemin, duvar ve kaplama malzemelerinin uygulanması için yapıştırıcı ve tamamlayıcı ürünler üreten MAPEI, yeni piyasaya çıkarttığı Mapetherm Flex RP ile sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

 

Yapı sektöründe uygulanan yalıtım işlemi sürecinde ya da sonrasında bina duvarlarında ortaya çıkabilecek çatlakları önleyen ve onaran Mapetherm Flex RP, aynı zaman da binada kullanılan yalıtım uygulamasının da uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

 

Darbeye dayanıklı, esnek ve estetik görünüme sahip Mapetherm Flex RP ile hastane, okul gibi sürekli yoğunluğa maruz kalan binalarda çatlak oluşma ihtimali minimuma indirilir. Çimento içermeyen, fiber takviyeli, hafif elastik, esnek ve kayma önleyici hamuru, iç ve dış kullanım için uygun. MAPEI’nin 80 yıllık deneyimi ve inovasyona verdiği önem ile geliştirdiği Mapetherm Flex RP, etkisi, elastikiyeti, binaya yapışması ve direnci ile yüksek performans sağlıyor. Güçlü ve dayanıklılığının yanı sıra İtalyan estetiğini de taşıyan ürün, ColorMap® otomatik renklendirme sistemi sayesinde çeşitli renklerde seçenek sunuyor.

 

Temelden çatıya inşaat sürecinde ihtiyaç duyulan tüm gereçleri sağlayarak bina ömrünü uzayan MAPEI, 80 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği Mapetherm Flex RP, dünyanın dört bir yanında hem iç hem de dış cephe uygulamalarında kullanılıyor. 2016 yılında İspanya’da Cap Blanc Minerva ve 2017 yılında İtalya’da Villa Santa Lucia di Piave gibi pek çok farklı konut tipinde kullanılan Mapetherm Flex RP, çok yönlü özellikleri ile binalarda verimli ve estetik bir bitişin simgesi.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48