Regus'tan 380 TL'den başlayan fiyatlarla dünyanın 120 ülkesinde ofisiniz olabilir

Regus, esnek çalışmanın avantajlarını dünyanın dört bir yanında daha fazla insana ulaştırmaya yönelik yeni üyelik planını duyurdu.
Regus'tan 380 TL'den başlayan fiyatlarla dünyanın 120 ülkesinde ofisiniz olabilir

Regus'un dünya çapındaki işletme ve bireylerin farklı çalışma ihtiyaçlarına karşılık veren bu yeni üyelik planı; Lounge, Ortak Çalışma ve Ofis alanı olmak üzere üç seçenek sunuyor. İster e-postalarını kontrol edecekleri bir lounge'a ister özel toplantıları için kendilerine ait bir ofis alanına erişim olsun, Regus üyeleri ihtiyaçlarına en uygun seçeneği esnek bir şekilde seçebilir. Yeni üyelik planı, herkesin esnek çalışmanın avantajlarından faydalanmasını kolaylaştırıyor. Tüm üyeler, dünyanın 120 ülkesindeki 1.100'den fazla şehirde bulunan yaklaşık 3.500 lokasyona ayda 380 TL'den başlayan fiyatlarla erişebiliyorlar.

Yeni araştırmalar, talep üzerine kiralanabilen ofis ve ortak çalışma alanları gibi esnek çalışma alanlarının insanlar ve işletmeler tarafından artan kullanımını ortaya koydu. Regus'un ana grubu IWG'nin yakın zamanda yayımladığı, 18.000 işletme lideriyle yapılan ankette, dünya çapındaki çalışanların %70'inden fazlasının her hafta uzaktan çalıştığı, %50'sinden fazlasının ise en azından haftanın yarısını uzaktan çalışarak geçirdiği sonucuna ulaşıldı. Regus'un kısa bir süre önce çalışan ebeveynlerle gerçekleştirdiği anketin bulgularına göre ise, katılımcıların %85'i esnek çalışma için diğer faydalardan vazgeçebileceğini söylerken %81'i esnek çalışmanın en büyük avantajının daha iyi bir iş-yaşam dengesi olduğunu ifade ediyor.

1989 yılında Belçika'da esnek çalışma alanlarının ilk adımını atan Regus, o tarihten bu yana dünya çapında büyüme gösterdi. Regus, çalışanlara dünyanın neresinde yaşadıkları fark etmeksizin benzersiz bir ofis, toplantı odası ve ortak çalışma alanı ağının faydalarını görebilecekleri yeni bir üyelik planı sunuyor. ABD'de 1.000'den fazla; Birleşik Krallık'ta 350'den fazla; Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Japonya ve Hollanda'da ise ülke başına 100'den fazla lokasyonu bulunan şirket daha pek çok ülkeye yayılmış durumda. Şirket bu yıl Dominik Cumhuriyeti, Guyana, Jamaika ve Tacikistan gibi çeşitli ülkelerde de ilk merkezlerini açmaya hazırlanıyor.

Tüm yeni üyelik paketleri, bunların yanı sıra şirketin dünya çapında 120'den fazla ülkedeki diğer lokasyonlarına da küçük bir aylık ücret ile erişim sunuyor. Her bir lokasyon; güvenli, yüksek hızlı WiFi, tesis içi idare ve resepsiyon desteği, mutfak alanları, çeşitli profesyonel ve üretken çalışma alanları, özel ofisler ve toplantı odaları ile donatılıyor. Üstelik IWG şirket ailesinin bir parçası olan Regus'un üyeleri isteğe bağlı olarak Spaces, No18 ve Signature by Regus gibi diğer IWG şirketlerinin lokasyonlarına da erişebiliyorlar.

Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Uzaktan çalışma, hem yerel hem de küresel anlamda iş yapma alışkanlıklarında devrimsel bir yenilik yaptı. Türkiye'de çalışan nüfusun yarısında fazlası uzaktan çalışma sistemi ile işlerini yürütüyor. Şirketler de giderek artan bir şekilde mobil ve küreselleşmiş iş gücüne yöneliyor. Biz de Regus olarak yeni üyelik planımızla bu beklentilere cevap vererek küresel çaptaki çalışma ağımıza esnek ulaşım imkanı tanıyoruz” dedi.

Regus üyelik planı ile ilgili daha fazla bilgi için: www.regus.com.tr/membership

 • Yeni Regus üyelik programının üç düzeyi bulunuyor:
  • Lounge: Tüm Regus business lounge'larına erişim sunar
  • Ortak Çalışma: Lounge üyeliğinin avantajlarına ek olarak ortak çalışma alanlarına da erişim sunar
  • Ofis: Lounge ve ortak çalışma alanı erişimine ek olarak, önceliği gizlilik ve odaklanma olan müşteriler için kiralık ofis kullanma olanağı da sağlar
 • Ülke başına Regus lokasyonlarının sayıları:
  • ABD'de 1.000'den fazla
  • Birleşik Krallık'ta 350'den fazla (ve İrlanda Cumhuriyeti'nde 14 tane)
  • Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan ve Hollanda'da ülke başına 100'den fazla
  • Avustralya ve Brezilya'da ülke başına 75'ten fazla
  • İtalya, Güney Afrika ve İspanya'da ülke başına 50'den fazla
  • Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Hong Kong, Endonezya, İsrail, Malezya, Meksika, Yeni Zelanda, Norveç, Filipinler, Polonya, Rusya, Singapur, Güney Kore, İsveç, İsviçre, Tayland, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde ülke başına 20'den fazla
  • Dünya çapında yaklaşık 120 ülkedeki 1.100 şehirde daha pek çok lokasyon
 • Şirket neredeyse her gün yeni bir lokasyon açıyor.

Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48