Rotana Rewards’la Konaklayın, Miles & Smiles’la Uçun!

Rotana Rewards’la Konaklayın, Miles & Smiles’la Uçun!

İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde ikonik mimarisiyle kentin yeni sembolleri arasına katılan “Burgu & Tango Arjaan by Rotana” Rewards Card kullanıcılarına Miles & Smiles’la yaptıkları her konaklama için iki kat mil kazandırıyor.

Kuruluşundan bu yana Orta Doğu, Afrika, Güney Asya ve Doğu Avrupa’nın en büyük otel zincirlerinden olan Rotana, diğer otellerinde olduğu gibi Türkiye’deki ilk otelleri olan Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da da konuklarını dünya standartlarında bir misafirperverlik anlayışı ile ağırlamaya devam ediyor. “Rotana Rewards” sadakat programı kapsamında, Rotana Grubu’nun havayolu tarafındaki program ortakları arasına katılan Türk Hava Yolları’na bağlı Miles & Smiles kart sahipleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da yaptıkları konaklamalar için iki kat mil kazanıyor.

Miles & Smiles İki Kat Mil Kampanyası

31 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek bu avantajlı kampanya dahilinde, Rotana Rewards Select kart sahipleri her konaklamada iki kat mil, yiyecek-içecek harcamalarında %20 indirim ve üst kategori odalarda konaklama ayrıcalığına sahip oluyor.

Rotana Rewards Ayrıcalıkları

Dünya çapında özel ayrıcalıklar yaratma konusunda yeni bir standart oluşturan Rotana, Rewards sadakat kartı sahipleri, biriktirdikleri puanlarla ayrıca diğer Rotana otellerinde konaklama ve yeme-içme deneyimlerinden indirimlerle faydalanma ve birbirinden özel hediyer kazanma fırsatlarını da yakalıyor.

Üyelik Kolaylığı

Rotanarewards.com adresinden ücretsiz olarak üye olunabilen Rotana Rewards Sadakat Programı, üyeliğin başlangıcından itibaren avantajlarla dolu bir dünyaya kullanıcılarını davet ediyor.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel HaberlerEmlak Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirlik ve Gayrimenkul Geliştirme İlişkisi

Osman Cihad Esen

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Av.Cihat Demirbağ

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-01-21 00:59