TÜMSİAD üyeleri Ceylan İnşaat’ın ‘Geleneksel Dostlar ile Yaz Sohbetleri’ yemeğinde bir araya geldi

Ceylan İnşaat’ın bu yıl 5’incisini düzenlediği ‘Geleneksel Dostlar ile Yaz Sohbetleri’ yemeği, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) üyelerinin katılımıyla Çamlıca Nagehan Restaurant’ta gerçekleşti.
TÜMSİAD üyeleri Ceylan İnşaat’ın ‘Geleneksel Dostlar ile Yaz Sohbetleri’  yemeğinde bir araya geldi

Ceylan İnşaat, İstanbul Küçük Çamlıca’daki Nagehan Restaurant’ta gerçekleşen 5. Geleneksel Dostlar ile Yaz Sohbeti etkinliğinde dostlarıyla buluştu. 2014 yılından beri TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen sohbet toplantısında, Semerkand Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Bahadıroğlu da onur konuğu olarak katılım sağladı.

TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Doğan, TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Soner Biber’in ve daha birçok iş adamının da davetliler arasında olduğu buluşmada konuşma yapan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, dostlarla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Muammer Ceylan: Birlikte daha çok güçleneceğiz

Dostlar ile Yaz Sohbeti kapsamında birlikte yapılabilecek iş imkanlarının yanı sıra yardımlaşmak için bir araya geldiklerini söyleyen Ceylan, “Bu buluşmalar sayesinde birbirimize meşguliyetimizi ve ihtiyacımız olan desteği anlatıyor, bağlarımızı kuvvetlendiriyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde ekonomik anlamda birbirimiz nasıl destek oluruz, kendi iş hayatımızda beklentilerimiz nelerdir, ticaret yaparak güçlenebilirizin tüm detaylarını masaya yatırıyoruz.  Öte yandan aynı camiada birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızla da tanışma fırsatı yakalıyoruz. Bundan dolayı ayrıca çok mutluyuz. Ceylan olarak 2017-2020 yılları arasında 3000 konutluk marka projelerimiz var. Birbirimize ekonomik olarak destek olalım, birbirimize menfaatimiz olsun istiyoruz” dedi.

Organizasyon da Ceylan İnşaat’ın Zer Kartal, Zer Muhteşem Yeni Yıl, Zer Mecidiyeköy, Zer Levent ve Kiptaş ortaklığı ile çok yakında Fikirtepe’de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceği Zer Göztepe projelerinin de tanıtımı yapıldı. Gece, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜMSİAD üyelerinin toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler