AĞAOĞLU MY ROSEVİLLE ÇEKMEKÖY

Projeyi Takip Et
Merkez Mah. Turcan Sok. Kemerdere Mevkii Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 27
Konut Seçenekleri : 6+2
Metrekare Aralığı : 394 - 459 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 1.947.000 dolar-2.065.000 dolar
AĞAOĞLU İNŞAATAĞAOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
 

Doğayla İç İçe, Hayallerinizin Ötesinde

İstanbul’un en önemli merkezlerinde, İstanbul’a değer katan projelerin mimarı Ağaoğlu şimdi de Çekmeköy’de yeni bir yaşam oluşturuyor.

My Roseville, Çekmeköy’ün en özel projesi olarak hayata geçiyor.

Binlerce gülün size eşlik ettiği, doğayla baş başa kaldığınızda teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentilerinizin karşılandığını hayal edin. Hayalinizdeki bu masalsı dünya, yaşam mimarı Ağaoğlu’nun sihirli dokunuşuyla gerçek oluyor. Ağaoğlu’nun size özel farklı dünyaları büyüleyici bir ahenkle birleştirmesiyle Çekmeköy’de yepyeni bir hayat başlıyor: My Roseville...

Artık İstanbul’un en elit bölgelerinden Çekmeköy’de hayalleriniz kadar kusursuz bir yaşam alanı var. My Roseville eksiksiz bir yaşam tarzı ve her alanda mükemmelliği arayanlar için tasarlandı. Hayattaki sınırlarını kendi belirleyenler için yaratılan My Roseville, İstanbul’daki doğal cennet Çekmeköy’ün en ayrıcalıklı projesi.

Projede California mimarisinden yola çıkılarak özgün bir mimari geliştiren Ağaoğlu, İngiliz stili peyzaj tasarımlarıyla da projenin ruhunu tamamlıyor. My Roseville’de doğa modern bir hayata kucak açıyor. Göletleriyle, şelalesiyle, havuzlarıyla ve rengarenk gül bahçeleriyle My Roseville, yeşilin ve mavinin tüm güzelliklerinin bir arada yaşandığı eşsiz bir mekan.

My Roseville çok özel konuklarını ağırlamayı bekleyen butik bir villa projesi olarak standartları zorluyor. 6 tanesi özel havuza sahip toplam 27 villasıyla kendini ayrıcalıklı hissedenler için yaratılmış elit bir dünya My Roseville. 6 odalı ve 2 salonlu bu muhteşem villalarda iki araçlık açık otoparktan Türk hamamı ve saunaya kadar birçok imkân mevcut.

Villanızda şehrin tüm yorucu yanlarından uzakta, doğa içinde sakin fakat bir o kadar da eğlenceli günler My Roseville’in ayrıcalıklar dünyasında... My Roseville hem kendisiyle baş başa kalmak hem de bu sihirli dünyayı paylaştıkları çok özel komşularıyla yalnızlıktan uzaklaşmak isteyenlerin dünyası... Exclusive yaşamayı bilenlerin aradığı özel ve gizli dünyanın kapıları My Roseville’de aralanıyor. Yaşam mimarı Ağaoğlu, Çekmeköy’ün doğası içinde İstanbul’un en ayrıcalıklı noktasında sizi bu dünyaya davet ediyor.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutagaoglu-my-roseville-cekmekoy-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451