Blue Lake Küçükçekmece

Yalı Dairesi Konforuyla Sahilde Büyülü Yaşam

Projeyi Takip Et
Blue Lake Küçükçekmece 27 Mayıs Caddesi, 23 Küçükçekmece Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 788
Konut Seçenekleri : 1+0 ,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 60m2 - 400 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
METAL YAPI KONUTMETAL YAPI KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Toplam 171.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Blue Lake Küçükçekmece projesinde toplam 10 blokta 788 daire, sahil bölümünde ise Metal Yapı Konut’un perakende ve AVM sektöründeki marka gücü ile isimlenen yeme - içme sektörü ile donatılmış 22 ticari ünite yer alıyor.

60 m2 ile 400 m2 arasında 1+0'dan 4+1 dublekse kadar değişen daire alternatifleri; teraslı, balkonlu ve bahçeli konutlar, 10 m2 ile 264 m2 arasında değişen toplamda 19 bin metrekare balkon ve teras alanıyla dikkat çekiyor. Blue Lake Küçükçekmece Projesi’nde dairelerin tamamı hem göl hem de deniz manzarasına sahip.

Zengin sosyal yaşam alanları ve işletme güvencesiyle dikkat çeken proje; tüm yaşam alanlarında doğal malzemelerin kullanıldığı, doğal ahşap / doğal taş / Doğal Mermer ve alüminyum doğrama ile zengin, İç aydınlatmalarda led ışıklar ile donatılmış, akıllı ev sistemine sahip detayları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda tüm daireler, 1. Sınıf full ankastre ve özel dizayn mutfak ve banyo tasarımlarına ile göz dolduruyor. 

Lansmana özel fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı

Blue Lake Küçükçekmece projesinde fiyatlar 198 bin Dolar’dan başlıyor. Proje bünyesinde Akbank, Vakıfbank ve Halk Bankası’nın özel faiz oranları ile özel banka kredisi imkanı sunuluyor. Aynı zamanda Metal Yapı Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği özel ödeme planları da sunulan seçenekler arasında.

İnşaatı tüm hızı ile devam eden Blue Lake Küçükçekmece’nin Kaba inşaat ve duvarları şimdiden tamamlandı ve tüm ihtişamı ile bölgedeki yerini aldı. 2017 yılı sonunda ise yaşamın başlaması hedefleniyor.

Metal Yapı Konut’un genel felsefesi çerçevesinde markanın diğer projeleri gibi ‘yaşama en yakın noktada satışa sunulan’ Blue Lake Projesi; toplu ulaşım araçlarına, okullara, üniversitelere ve AVM’lere oldukça yakın ve merkezi konumuyla ön plana çıkıyor. Blue Lake;  TEM ve E5’e, toplu ulaşım araçlarına ve havaalanına çok yakın.  Konum itibarı ile Göl kenarının hemen yanında, Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 m, E5, Metrobüse ve Marmaray’a 500 m, Atatürk Havalimanı’na ise 2 km uzaklıkta bulunuyor.

Blue Lake’de, hayatın tüm gereksinimlerini en konforlu şekilde yaşayabileceğiniz ve ulaşabileceğiniz bir noktada bulunacaksınız… 

Blue Lake Küçükçekmece İletişim Bilgileri;

Blue Lake Küçükçekmece

www.bluelake.com.tr

444 8 128

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Blue Lake Küçükçekmece İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler