DEKON SENKRON

Projeyi Takip Et
Tatlısu Mh. Yesevi Sk. No:1 Dekon Plus D:3-4-5 Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 168
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1,
Metrekare Aralığı : 63 - 109 m2
Teslim Tarihi : Mart 2019
Fiyat Aralığı : 320 bin TL-561 bin TL
DEKON İNŞAATDEKON İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Dekon Senkron, hem iş hayatının hem de şehrin merkezinde beklentilerin ötesinde bir yaşama davet ediyor. Tek blokta 1+1 ve 2+1’lerden oluşan çok konforlu 168 konutu bulunan Dekon Senkron; her dairede bulunan balkon alanları, kapalı otopark, fitness center, çocuk oyun alanları ve konsiyerj hizmeti gibi pek çok ayrıcalığıyla sizi bekliyor.

Dekon Senkron sakinlerine özel konsiyerj hizmeti Desk, uçak rezervasyonundan kuru temizlemeye çok geniş bir çerçevede Dekon Senkron’luların her isteğini anında yerine getiriyor.

Dekon Senkron, modern ailelerin tüm yaşam standartlarına uygun, her daire bazında özelleştirilmiş balkon alanlarıyla şehrin tüm enerjisini ve konforunu evinizde yaşayamaya davet ediyor.

Dekon Senkron’da yaşayanlar 5 bin metrekarelik ticari alanda; giyim mağazalarından restoranlara, kırtasiyeden markete tüm ihtiyaçlarını bulabiliyor, Dekon Senkron’luların hayatları çok kolaylaşıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

DEKON SENKRON İle İlgili Haberler


Notice: Undefined offset: 0 in /home/yp/public_html/funcs/projelerAl.php on line 64

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutdekon-senkron-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451