HİTİT HOME OFİS

KELEŞOĞLUKELEŞOĞLU PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

ESKİŞEHİR'İN KURUMSAL DÜNYASI BURADA!

Uygun mağaza mekanı arayan yatırımcılar,franchise veren markalar veya yeni bir şube açma hedefinde olan işletmeler için de kaçırılmaz bir fırsat!

SOSYAL YAŞAMIN KALBİ HİTİT HOMEOFİS'TE

Fitness,sauna gibi sosyal olanakları,mağaza ve restoran gibi mekanlarıyla sizleri iş ve sosyal yaşamın stresinden alıkoyuyor,günün her anında gülümsetiyor

ESKİŞEHİR'İN EN PRESTİJLİ BÖLGESİ

Aşk-ı Şehrin merkezi: Fabrikalar Bölgesi:Eskişehir’in 2. merkezinde, mimarisi ve yaşam alanıyla büyüleyen Fabrikalar Bölgesi’nde parlayan bir güneş.

GELECEĞE YATIRIM İÇİN HİTİT HOMEOFİS

Hitit Homeofis Yatırımcısına kazanç sağlamak, yüksek yaşam kalitesi, estetik ve çevreye duyarlı mimarisi ile çok farklı olacak.

HİTİT HOMEOFİS'İ KEŞFET

GÜNÜMÜZÜN MODERN MİMARİSİ

Modern mimari, geniş daire ve mağazalar, güneş alan pencereler, ferah balkonlar tek bir yapıda; Hitit Homeofis’te bir arada!

GÜNEŞ AŞKINIZ

İlk görüşte aşka inanır mısınız? Peki ya güneşi sever misiniz? Hitit Homeofis, Hititler’in güneş kursundan doğan bir aşkın hikayesi.

AŞKINIZ MEYVE VERECEK!

2+1 ve 1+1 daire tiplerinde ailenizle mutluluğa kapı açacaksınız. Aşkınızın sınırlarını zorlayacağı yapıda, farklı metrekare büyükleri sizin seçiminizi belirleyecek.

HİTİT HOMEOFİS'E HOŞ GELDİNİZ!

Mimarinin estetik dokunuşu, modernizmin minimalist çizgisi lobide sizleri karşılıyor.

GÜNEŞİN DOĞDUĞU YER

Ofisinize ya da evinize çıkmadan nefes alabileceğiniz bir atmosfer Hitit Homeofis’te sizleri bekliyor. Beklemek sadece burada güzel!

SEVGİ NEYDİ? SEVGİ YEMEKTİ!

Yemeği lezzetli kılan,onun aşkla yapılması ve hoş sohbetle yenilmesi değil midir?Güneşine tutulacağınız Hitit Homeofis’in mutfağı...

AŞK DİZE GELECEK

Duvarlarının şiirler okuyacağı, aşkınızın soluk alıp dinleneceği salon burası. Endişelenmeyin! Büyük pencereleri, aşkınızdan büyük değil!

RÜYANIZDA ONU GÖRECEKSİNİZ!

Odanın içinden çıkamayacaksınız, uykunuz hiç kesilmesin isteyeceksiniz. İsteğiniz kabul olacak; uzun ve geniş yatak odanızda...

HER ŞEY GÜVENLİĞİNİZ İÇİN

Hitit Homeofis’te 7/24 özel güvenlik ve kamera takip sistemi ile her türlü olumsuz duruma karşı güvenliğiniz emin ellerde.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler