MİMARİN AYAYORGİ

Projeyi Takip Et
Sakarya Mahallesi, 35930 Çeşme / İzmir
Konut Sayısı : 25
Konut Seçenekleri : 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı : 75 m2- 200 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2019
MİMARİN YAPIMİMARİN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Çeşme’nin en değerli lokasyonunda yer alan Mi’Marin Ayayorgi’de mavinin, huzurun, aşkın, eğlencenin, sükûnetin, alışverişin, sağlık hizmetlerinin, kolay ulaşımın; kısacası her konforun tam merkezinde hissedeceksiniz.

Mi'marin Ayayorgi'nin yüzme havuzları,yansıtma havuzları ve terasları ilhamını gökyüzünden alıyor. Minimalist bir dokunuşun izleri, kendinize özel yaşam alanları
yaratmanız için denizin kıyısında, gökyüzünün altında birleşiyor.

Deniz manzarasına hakim  Mi'Marin Ayayorgi projesi İzmir Çeşme'ye bağlı Ayayorgi Koyu'nda Mi’Marin Yapı tarafından inşa ediliyor. Proje Boyalık, Ilıca ve Paşalimanı plajlarına yakın noktada yer alıyor. Ayrıca Ayayorgi koyuna 300mt yürüme mesafesindedir. 

Toplam 25 villadan oluşan Mi'Marin Ayayorgi projesinde 2+1 ve 4+1 tiplerde villa seçenekleri sıralanıyor. Haziran 2019 yılında teslimlerin gerçekleşeceği Mi'Marin Ayayorgi Çeşme projesinde 6 tane 2+1, 19 tane 4+1 villa bulunuyor. 

Mi'Marin Ayayorgi projesinde 2+1'ler 75 metrekare ile 80 metrekare, 4+1'ler 180 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

 

 

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutmimarin-ayayorgi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451