NOVA SUITES EYÜP

Projeyi Takip Et
Çırçır Mah. Dönmez Sok. No:5 Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 70
Konut Seçenekleri : 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1
Teslim Tarihi : Mart 2018
Fiyat Aralığı : 300 Bin TL -920 Bin TL
KİZE YAPIKİZE YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

KİZE YAPI GRUBU A.Ş tarafından inşa edilen Nova Suites Eyüp projesi 8 katlı tek blokta toplamda 70 bağımsızdan meydana geliyor. Projede 13 adet ticari ünite bulunuyor. Daireler bloğun 5 katında yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin bulunduğu Nova Suites Eyüp projesinde dairelerin alanları 55 ile 208 metrekare arasında değişiyor. Proje, 10 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Site Özellikleri: Lobby Hizmeti, Çocuk oyun alanları  Fitness merkezi  Güvenlik Kameralı güvenlik  Kapalı otopark,  Sauna,  sosyal etkinlik alanı.

Bina Özellikler : Çift Asansör, Yangın dolapları ve dedektörleri, Kamera sistemi, Fiber internet, Modern cephe ve iç mekan,   

Konut Özellikleri:  Ankastre beyaz eşya,  Ebeveyn banyosu  Isı pay ölçer  Merkezi ısıtma  İnşaat Teknikleri:  Deprem yönetmeliğine uygun  Yalıtım yönetmeliğine uygun  Yapı denetimi yapılmış  Zemin etüdü yapılmış

NOVA SUITES, konsepti, optimizasyonu ve uygulamasıyla, yine İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan EYÜP’de iş ve aile yaşamını kolaylaştıracak bir bütünlük içinde yeni projeleri hayat geçirmeye çalışıyor.  NOVA SUITES Açık şekilde alternatifsiz olmanın yapıtaşlarını gerçekleştirmiş olduğu projelerle YENİLİK, ÖZGÜNLÜK ve kaliteden ödün vermeden İstanbul’un parlayan yıldız gibi yükselecektir.

İSTANBUL’UN MERKEZİNDE   

NOVA SUITES EYÜP, Uluslararası finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak bulunduğu Maslak, Mecidiyeköy, Şişli ve Beşiktaş gibi lokasyonlara yakın eşsiz konumu ve Metro ulaşımı kolaylığıyla kentin tam merkezinde yer alıyor. İstanbul’un yükselen değerlerinden Eyüp ilçesine artı bir değer ve yeni bir yaşam getiriyor.  

Kize Yapı Grubu tarafından İstanbul Avrupa Yakası Eyüp’te hayata geçirilen Nova Suites Eyüp projesi 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Toplam 57 konuttan oluşan Nova Suites Eyüp projesinde büyüklükleri 55 ile 208 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Projede 1+1’ler 55 metrekare, 2+1’ler 83 metrekare, 3+1’ler 118 metrekare, 4+1 dubleksler 170 metrekare, 5+1 dubleksler ise 208 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Nova Suites Eyüp fiyat listesi;

1+1 daireler 300 Bin TL

2+1 daireler 450 Bin TL

3+1 daireler 600 Bin TL

4+1 daireler 800 Bin TL

5+1 daireler 920 Bin TL

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Mart 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Nova Suites Eyüp projesi metro durağına 100 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Nova Suites Eyüp projesinin sosyal olanakları arasında ise;

•    Kapalı otopark

•    Çocuk oyun alanları

•    Fitness salonu

•    Sauna

•    Çocuk bahçesi

•    Kamera sistemi

•    24 saat güvenlik

•    Alışveriş mağazaları yer alıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutnova-suites-eyup-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451