PARİMA MERTER

Parima’yı ‘erken davranın, geç ödeyin

Projeyi Takip Et
Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ Zeytinburnu / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 223
Metrekare Aralığı : 45 - 910 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
FER YAPIFER YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

2 yıl düşünün ama hemen taşının!

FerBusiness, Türkiye’de bir ilk olan benzersiz ofis satış modelini hayata geçiriyor:

Satınalmalı Kiralama

Şimdi E5 üzeri Merter’deki eşsiz lokasyonuyla Pairma Merter’e gelin, istediğiniz ofisi 2 yıllık satınalma opsiyonu ile kiralayın. 2 yıl sonunda ofisinizi satın almak isterseniz, “ödediğim kira boşa gidecek” diye endişelenmeyin.

Satın almaktan vaz mı geçtiniz? Yine bir kaybınız yok. E5 üzeri Merter’deki eşsiz lokasyonuyla Pairma Merter’in benzersiz imkanlarından kiracı olarak faydalanmaya devam edin.

Bir ofiste olması gereken tüm olanakları, şehrin merkezinde, çevresine kıyasla en kolay ulaşılabilir lokasyona sahip olması ve sosyal olanakları ile dikkat çeken ‘Parima’, 48 m²’den başlayan ve 1.500 m2 ye varan seçenekleriyle sınırlı sayıda kalan ofisler sahip olduğu balkonlar da ferah bir çalışma ortamı sunuyor.

Bakırköy Adliyesi'ne ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan ‘Parima’; Merter’in en güzel yerinde, E-5 karayoluna hemen bağlanılabilen bir konuma sahip olması sebebiyle ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde merkezi iş alanı, batısında sanayi bölgesi, doğusunda Tarihi Yarımada'ya komşu konumuyla ‘Parima’, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında yer alıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler