PROPA VİSTA

Projeyi Takip Et
Cumhuriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 246
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1
Metrekare Aralığı : 59 - 121 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 286 bin TL-538 bin TL
PROPA İNŞAATPROPA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Propa, Kartal’ın en iddialı ve yenilikçi projesi olmaya aday yeni projesinde ön satışlara başladı. Tamamı güney cepheli ve Adalar manzaralı evlerde özellikle kapalı mutfak, balkon ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulunduruldu.

Metroya ve E-5’e doğrudan bağlantılı benzersiz bir konumda bulunan Propa Vista projesinde, ön lansman yapıldı. Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemi geliyor. Ayrıca alıcı, evini kişisel tercihlerine göre oluşturabilme özgürlüğüne sahip.

Propa Vista, birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Site sakinlerinin gündelik tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri “Vista Çarşı”; proje önünde kentsel buluşma noktası niteliğinde tasarlanan “Vista Meydan”; kişiye özel kullanım alanları sunan “Vista Plus” bunlardan sadece birkaçı.

Proje E-5 üstünde ayrıcalıklı bir noktada konumlanıyor. Proje alanı, E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olmasının yanı sıra, Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta. Proje, konum avantajıyla benzersiz ulaşım kolaylığı sunuyor.

Propa Vista’da istediğiniz herşey evinizin altında

Proje önünde yer alan “Vista Meydan”, kentin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan bir buluşma noktası olarak öne çıkıyor. E5’te direkt girişe sahip olan ve metro istasyonunun önüne açılan “Vista Meydan”, Türkiye’nin önde gelen markalarını bünyesinde barındıran ve cadde mağazaları konseptine sahip “Vista Çarşı”ya açılıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

PROPA VİSTA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler