ROYA NOVA REZİDANS

Projeyi Takip Et
Çamlık Mah. Sevin Sok. No:81 Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 251
Konut Seçenekleri : 1+0 , 1+1 , 2+1
Metrekare Aralığı : 49 - 107 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2019
Fiyat Aralığı : 266 bin 916 TL
ROYA YAPIROYA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ'NİN HEMEN KARŞISINDA BULUNAN 32 KATLI REZİDANS PROJESİ ROYA NOVA; İNSANI, HAYATI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVREYİ ODAĞINA ALAN BİR YAŞAM KONSEPTİ SUNUYOR.

Sınırları zorlamaktan keyif almak, hep daha fazlasının peşinden koşmak, günümüz insanı için çok doğal bir özellik. Ancak modern insanın bu yönü, sunulan her yeni projede abartılı vaatlerle kişileri aslında hiç de ihtiyaç duymadıkları birçok özellik için daha fazla ödemeye teşvik etmeye, kısaca hayallerinizi yönlendirmeye başladığında, bir durup düşünmek gerek.

Roya Nova, modern zaman insanının hep daha fazlasını isteme içgüdüsüne duyarsız kalmamakla birlikte, bu özelliği çok daha rasyonel ölçülerde ele alarak, titizlikle planlanmış bir yapı projesi. Akıl dolu hayalleri gerçekleştirmek üzere inşa edilen, mantık dolu bir yasam konsepti. İnsanları, kullanmaya vakit bulamayacağı birçok fonksiyonun maddi yükünden koruyan, her anlamda verimli ve hayallere göre biçimlendirmeye ve kişiselleştirmeye açık bir yaşam alanı.

Roya Nova’dan çıkmadan hem işlerinizi yürütebilmeniz hem de sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz mümkün. Beklentilerinizi karşılayacak şekilde donatılmış 3 toplantı salonu, 4 otopark katı, pilates ve grup dersleri de yapabileceğiniz kapsamlı bir spor salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, şok dusu, soyunma odaları, sinema salonu, karaoke odası, dostlarınızı ağırlayabileceğiniz ya da evinize sipariş verebileceğiniz restoran, kafe, açık hava sineması, kulvarlı havuz, barbekü alanı ve deniz manzaralı teras, hayatınızı daha keyifli hale getirecek. Gündelik ihtiyaçlarınız için ihtiyaç duyacağınız her tür dükkan elinizin hemen altında olacak.

LOKASYON

Roya Nova, hayatı sınırlarda değil de merkezinde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Rasyonel düşünenler, hayalleri değil hedefleri olanlar, isteklerle ihtiyaçlar arasındaki ince çizgiyi görebilenler için... Finans Merkezi’nin hemen yanı başında, kendi kendine yetebilen bir dünya burası. Barındırdığı tüm özellikler, finans dünyasında çalışan genç, dinamik, yenilikçi katılımcıların düşünceleri ve beklentileri değerlendirilerek belirlendi. İstanbul’da zaman, bütçe ve lokasyon sınırına takılmadan yaşamak istiyorsanız hoş geldiniz: Roya Nova.

Dört bir yanı İstanbul’la çevrili

Atasehir - Ümraniye arasında, Finans Merkezi’nin yanı başında yükselen Roya Nova, size şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarını ve avantajlarını sunuyor. Roya Nova’da zamanınızı trafiğe değil, kendinize ayıracak, günü maksimum 22 saat yaşayabilenlerin aksine 24 saatin tamamını değerlendirebileceksiniz.

800 metre mesafedeki Finans Merkezi’ne, çok yakınınızdaki metro istasyonuna, otobüs duraklarına ya da Türkiye’nin en büyük botanik bahçelerinden biri olan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüyerek gidebilecek, ana artere kolayca çıkıp Ümraniye ile Doğu ve Batı Ataşehir’e kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ROYA NOVA REZİDANS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutroya-nova-rezidans-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451