Koçtaş ile Küçük Balkonlarını Keyifli Hale Getirin

Yeni fikirler ile balkonunuzu dekora edebilirsiniz.
Koçtaş ile Küçük Balkonlarını Keyifli Hale Getirin

Yaşamın olduğu her yeri geliştiren ve güzelleştiren Koçtaş, zamanın büyük bir kısmının evlerde geçirildiği bu dönemde, balkonlarını keyifli alanlara dönüştürmek isteyenlere uygun fiyatlı yüzlerce ürün seçeneği ve güzel fikir önerisini bir arada sunuyor.

 

Balkonlar duvar dekorasyonu ile renkleniyor

Balkonunu keyifli bir mekâna dönüştürmek isteyenler ilk adım olarak atmosferi değiştirecek bir renk seçerek, balkon duvarlarını boyayabilir. Balkona taşımak istenen dekorasyon stiline uygun renk seçimi yapılabilir, küçük balkonlar için özellikle açık renkler tercih edilebilir. Boyanın yanı sıra seramikle de duvarlara farklı bir stil yansıtılabilir.

 

Balkon zeminleri için tüm ihtiyaçlar Koçtaş’ta

İkinci adım olarak şık ve konforlu bir dekorasyon için tik, akasya, çam gibi ağaçlardan üretilen zemin karoları ile ister belirli bir alan ister tüm balkon zemini pratik bir şekilde kaplanabilir.

 

Oturma alanları ile balkonlar daha da keyifli

Üçüncü adım olarak alanın genişliğe göre oturma grubu ya da masa sandalye seçimi yapılabilir. Balkon sehpaları, masalar, sandalyeler, hatta puflar ile balkonlarda rahat bir oturma alanı oluşturulabilir. Küçük balkonlar için balkon demirliklerine yerleştirebilecek masa seçenekleri, balkonunda yer kazanmak isteyenler için açılır kapanır mobilya seçenekleri de Koçtaş’ta…

 

Şık ve kullanışlı balkon aydınlatmaları Koçtaş’ta

Balkonlarda oturma alanlarını aydınlatacak balkon aydınlatması için balkon duvarına monte edilebilir aplikler ya da enerjisini güneşten alan ve elektrik tasarrufu sağlayan solar aydınlatma ürünleri tercih edilebilir.

 

 

Balkonları süsleme vakti

Son olarak, Koçtaş’ta bulunan saksı, dekoratif obje, duvara monte yaprak çit, mumluk, duvar tabloları, raflar, kilim gibi pek çok ürün arasından seçim yapılarak doğanın enerjisi balkonlara taşınabilir. Duvara monte edilebilir ya da tavanlara asılabilir saksılar ile yaşam alanlarına bitkilerin ve ağaçların ahenginde yeni bir soluk katmak mümkün... Dar ya da küçük balkonlar için iki rafı halat yardımı ile sabitleyerek küçük bir depolama alanı ya da paleti duvara monte ederek saksılar için şık ve kullanışlı bir alan da oluşturulabilir.

 

Koçtaş, balkonlarda da keyifli yaşam alanları oluşturmak için ilham vermeye devam ediyor.


Paylaş:

Dekorasyon


Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/icerik.php on line 331