Hakkımızda

Hakkımızda

Konut sahibi olmak isteyenler için tüm yeni projelerin aynı çatı altında toplandığı bir internet sitesini hayata geçirme düşüncesiyle kurulan www.yeniprojeler.com'da kullanıcılar ve firma sahipleri için hemen her şey düşünüldü.

Amacı, konut sahibi olmak isteyenlere tüm yeni projeleri birarada sunmak ve projelerle ilgili detaylı bilgi vermek olan web sitesi, konut sahibi olmak isteyenlerin aradığı konutu vakit kaybetmeden rahatça bulabilmesini hedefliyor. Tek tek konut projesi sitelerini gezmek yerine, tüm projelere sadece bir tıkla bu site aracılığıyla ulaşılabiliyor. İl ve ilçelere göre de arama yapılabilen sitede, istenildiği takdirde seçeceğiniz bölgede yeni proje başlayınca mail yoluyla bilgilendirme de yapılıyor.

Emlak sektörüyle ilgili son haberlere de geniş yer verilen sitede, arazinizi değerlendirebileceğiniz ayrı bir bölüm de bulunuyor. Bu bölümde de değerlendirmek istediğiniz arazi bilgilerini paylaşabiliyorsunuz veya inşaat firması sahibiyseniz aradığınız araziyi kolayca bulabiliyorsunuz.

Ayrıca site, inşaat firmalarıyla ilgili tüm bilgileri de bünyesinde barındırıyor. İnşaat Sektörüyle ilgili tüm firmalara ulaşmak veya kendi firmanızı tanıtarak binlerce kişiye ulaşmak da mümkün. Bunun için sadece siteye giriş yapmanız yeterli...