Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

3S Firuze Konakları Fiyatları, Daire Seçenekleri, Lokasyonu

3S Firuze Konakları satışa sunuldu.
Mail At
3S Firuze Konakları Fiyatları, Daire Seçenekleri, Lokasyonu

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına başladığı 3S Firuze Konakları’nda hem yatırım hem de güzel bir yaşam için kaçırılmayacak fırsatlar devam ediyor. Lansman döneminde ilk üç ayda yüzde 30’u satılan projeye, kullanım için olduğu kadar yatırım için konut arayışında olanlar da yoğun ilgi gösteriyor.

3S Firuze Konakları’nda fiyatlar 385.000 TL’den başlıyor. %20 peşinattan sonra firma vadesiyle 36 ay 0 faiz uygulamasının veya peşin ödemede yüzde 10 indirim fırsatının yanı sıra kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Avcılar’da seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları’nda yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip olan 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

En Çok Emlak Yatırımı Kazandırıyor

Karlı yatırımların başında emlak geliyor.En Çok Emlak Yatırımı Kazandırıyor

Hürriyet Emlak, Ramazan ayında emlak ofislerine ve basın mensuplarına 13 ilde toplam 15 iftar yemeği düzenleyerek 3 binden fazla emlak ofisini ağırladı. İftar yemekleri sırasıyla Sakarya, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Ankara, Eskişehir, Konya, Antalya, Adana, Gaziantep, Kayseri, Trabzon ve İzmir’de oldu. Organizasyonlara illerdeki emlak odaları ile birlikte Hürriyet Emlak Genel Müdürü Hakan Çelik, Hürriyet Emlak Ticari Koordinatörü Çağrı Bozay ve Hürriyet Emlak Saha Satış Grup Müdürü Volkan Sulugöz katıldı.

Türkiye’deki 13 ilin 13’ünde de satılık konutlarda son bir yıl içinde yüzde 25’i bulan fiyat artışı dikkat çekti. Kiralık konutlarda ise Sakarya hariç diğer bütün illerde artış görüldü. Özellikle yazın gelmesiyle birlikte emlak yatırımcıları değer kazanan bölgelere yatırım yapmaya başladı. Belirli bölgelerdeki yoğun nüfus artışı, yeni inşa edilen projeler, yabancı kaynaklı yatırımlar ve konut kredisinde faiz oranlarının düşmesi, fiyatların artmasındaki temel nedenler arasında yer aldı. Gün geçtikçe emlak satışlarında dijital ortamları kullanarak dijitalleşen emlak ofisleri, Hürriyet Emlak’taki satılık gayrimenkul ilanları sayesinde 2-3 kat daha fazla satış gerçekleştirdi.

 

 

Yeni projeler Marmara Bölgesi’ni hareketlendirdi

 

Hürriyet Emlak Mayıs 2017 Emlak Endeksi verilerine göre, Çanakkale’de satılık konut fiyatlarında Haziran 2016 ile Haziran 2017 tarihleri arasındaki bir yıllık süreçte yüzde 25 artış dikkat çekti. Kiralık konutlarda ise bu artış oranı yüzde 5 oldu. Amortisman süresi ise düzenli bir artışla 20 yıla çıktı. Geçtiğimiz yıl satılık konutların metrekare ortalama fiyatı 1806 TL iken, bu rakam 2260 TL oldu. Kiralık konutların metrekare ortalama fiyatı ise 9 TL’de sabitlendi. Çanakkale’deki emlak piyasası ile ilgili dikkat çeken gelişmelerden biri de arazi fiyatlarının son bir yıl içinde yüzde 28 oranında artması oldu. Lapseki’de son bir yıl içinde arazi fiyatlarında yaşanan yüzde 115 oranında rekor artış, Türkiye’deki emlak piyasasının gündemine oturdu. Çanakkale’deki bu rekor değişimin en önemli nedeni 1915 Çanakkale Köprüsü projesi oldu. Köprü projesi sadece Çanakkale’de yer alan gayrimenkulleri değil, Tekirdağ’dan İzmir’e kadar pek çok bölgeyi de beraberinde etkiledi. Çanakkale Köprüsü dışında otoyol ve hızlı tren projesi, kentleşmenin hareketlenmesi, öğrenci sayısında yaşanan artış gibi etkenler Çanakkale’deki konut fiyatlarını hızla yükseltti.

 

Balıkesir’de son bir yıllık süreçte satılık konutların fiyatlarında yüzde 21, kiralık konutların fiyatlarında ise yüzde 15 artış yaşandı. Son yıllarda hükümet ve belediye tarafından Balıkesir’e ciddi oranda yatırım yapılmıştı. İstanbul-İzmir otoyolu, Çanakkale Köprüsü, Cunda Köprüsü, BALTOK Projesi, Tematik Park gibi projeler ile şehirdeki emlak sektörü canlılık kazandı. Şehre yapılan yatırımlar, fiyatları uçurdu ve yatırımcıların yöneldikleri ilk şehirlerden biri Balıkesir oldu.

Gelişmiş sanayi bölgesi ve verimli tarım alanlarıyla güçlü bir ekonomik yapıya sahip olan Bursa’da satılık ve kiralık gayrimenkul ilanlarının fiyatları yatırımcıları şaşırttı. Özellikle Nilüfer ilçesindeki kentsel dönüşüm, ilçenin yeni kent merkezi hâline gelmesine neden oldu. Kentsel dönüşüme giren sitelerdeki dairelerini boşaltan ev sahipleri, aynı ilçede kiralık konut aramaya başladı. Türkiye genelinde satılık konutların metrekare fiyatındaki yüzde 6’lık artışa karşı, Bursa’daki satılık konutların fiyatlarında yüzde 20 artış yaşandı.

Sakarya’da ise kiralık konut fiyatları son bir yıl içerisinde yüzde 12 düşerken, satılık konutlar yükselişini kaybetmedi. Satılık konutlarda yüzde 17 oranındaki fiyat artışının yanı sıra konut inşasında üç kata izin çıkmasıyla birlikte arsa fiyatlarında son bir yıl içinde yüzde 16 artış yaşandı.

 

Ülke genelinde de şaşırtan sonuçlar çıktı

2016 yılında Türkiye genelinde toplam 1 milyon 341 bin 453, Eskişehir özelinde ise 22 bin 951 adet konut satışı gerçekleşmişti. Konut yatırımı yapan yatırımcılar metrekare başına bir yılda 126 TL’lik kâr elde etti. Öte yandan Eskişehir’de satılık arazilerin metrekare ortalama fiyatı 22 TL, satılık ticari gayrimenkullerin fiyatı ise 2 bin 647 TL olarak belirlendi. Ayrıca ticari gayrimenkul fiyatları Türkiye genelinde son bir yıl içinde ortalama yüzde 8 yükselirken, Eskişehir’de bu oran yüzde 37’ye çıktı.

Konut yatırımcıları, daha çok kâr etmek için yatırımlarını nüfus artışının yüksek olduğu kentlere yapmaya başladı. Son yıllarda komşu ülkelerden yoğun olarak göç alan ve nüfus artışı yaşayan Gaziantep’te gayrimenkul sektörü hareketlilik kazandı. Gaziantep’te son bir yılda kiralık konutların fiyatlarında yüzde 9 artış görülürken, satılık konutlarda bu oran yüzde 2, satılık arazilerde de ise yüzde 9 oldu.

Konya’nın nüfusu, aldığı göçlerle birlikte 2 milyonu geçti. Fiyatlar tırmanışta olduğu için kiralık konut bulmak daha da zorlaştı. Konya’da kiralık konut fiyatları yüzde 20 artarken, satılık konut fiyatlarındaki artış yüzde 11 oldu. Konut fiyatlarındaki artış, arazi fiyatlarını da etkiledi. Şehirdeki satılık arazilerin fiyatlarında yaşanan yüzde 13’lük artışla birlikte gayrimenkul sektörü iyice hareketlilik kazandı. Konya’da satılık konutların metrekare ortalama fiyatı son bir yıl içinde 1.206 TL’den 1.333 TL’ye çıktı.

Geçtiğimiz yıllarda Gümüşhane ve Trabzon’da konut satışlarında rekor sayıda artış yaşanmıştı. Yabancı yatırım özelinde, Trabzon’da Arap yatırımcıların satın aldıkları konutlardan sonra satış oranı yüzde 384 daha fazla oldu. Trabzon’da emlak ofislerinin sayıları gittikçe artarken, interneti kullanıp Hürriyet Emlak üzerinden ilan yayınlayan emlak ofislerinin satışları da arttı. Kentteki Arap nüfusu artarken, satış oranları da giderek katlandı. Geçtiğimiz yıl satılık konutların metrekare ortalama fiyatı 1500 TL iken, şimdi bu rakam 1667 TL oldu. Kiralık konutların metrekare ortalama fiyatı ise 5 TL’den 6 TL’ye çıktı. Trabzon’da satılık arazi fiyatlarındaki yüzde 15 artış, konut ve ticari gayrimenkul fiyatlarını solladı.

Hürriyet Emlak Genel Müdürü Hakan Çelik, 13 ildeki iftar organizasyonlarının ardından Türkiye’deki emlak piyasasının durumunu özetledi. Çelik, “Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 13 ili dolaştık. Elde ettiğimiz verileri basın mensuplarıyla ve emlak ofisleriyle paylaştık. Genel çerçeveden baktığımızda, Türkiye’deki gayrimenkullerin geçen yıla kıyasla daha da değerlendiğini görüyoruz. Özellikle Marmara Bölgesi, kilit bir bölge… Bölgedeki satılık konutların fiyatları son bir yılda yüzde 17 ile yüzde 25 oranları arasında artış gösterdi. Sadece İstanbul’da değil, Çanakkale, Bursa, Balıkesir ve Sakarya’da da yatırımlar çok iyi durumda. Kentlerimiz geliştikçe yatırımcılarımız da kazanıyor. Böyle bir dönemde konut alanlar kazançlı çıkacaktır,” dedi.


Sinpaş Altınoran Çankaya' da Yaşam Başladı

Sinpaş Altınoran' da bir yandan satışlar devam ediyor.Sinpaş Altınoran Çankaya' da Yaşam Başladı

Ankaralıların en çok tercih ettiği proje Altınoran’da yaşamın başlamasıyla yaşam daha keyifli. Yürüyüş parkurunda spor yapan aileler dinlenmek için Altınoran Çarşı’da buluşuyor ve evlerine geçerken alışveriş ve ihtiyaçlarını Altınoran Çarşı içindeki mağazalardan karşılıyor. Sporun her çeşidinin düşünüldüğü Altınoran’da site sakinleri dilerse vadi manzarasında spor ve yüzme imkanı sağlayan Sports International’da sporu yaşamın içine dahil edebiliyorlar.

 

Ankara’da Ayrıcalığın Zirvesi ‘Altın Kuleler’

Altınoran’ın merkezinden yer alan, Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen 1923 ve 2023 isimli Altın Kuleler, görkemli mimarisiyle Ankara’yı taçlandırıyor. Kulelerde yer alan, son dönemlerin trendi Home Office’ler de projeye büyük değer katarken kulelerin benzersiz sosyal donatıları yatırım yapmayı düşünenler için de farklı ve kazançlı bir alternatif oluşturuyor. Ankara’yı ilk kez Home Office konseptiyle tanıştıran Altın Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor.

 

Şehir içinde kayak ayrıcalığı Snowland

Bir konut projesinde ilk kez karşımıza çıkan, yılın 365 günü kayak yapmaya imkân veren, teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland evden alana teleferikle inme imkânı ve buz pateni yapma imkanı sunuyor. Kayakta hız kesmek istemeyenler için pistin yanı başına kurulan telesiyej ile de pisti yorulmadan tırmanabiliyor. profesyonel atlama rampasının olduğu 30 bin metrekarelik pistte Dileyenler 5-10 kişilik gruplar oluşturup profesyonel bir ekip tarafından en modern metotlarla kayak, snowboard ve buz pateni eğitimi alabiliyor. Merkezde tüm kayak ekipmanlarını kiralamak da mümkün.

 

Skywalk ile gökyüzünde yürüme deneyimi

Altınoran’ın Türkiye’de ilk kez karşımıza çıkan bir özelliği de Skywalk... Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. Altınoran sakinleri dışında Ankaralılarda resim çektirmek için Skywalk’ı ziyaret ediyor.

 

Extremaland, maceraya doyuracak

Bahçelerinde sporun ve maceranın her çeşidine göz kırpanlar, ExtremeLand ile metrelerce yükseklikteki yüksek ip parkurunda macera, spor ve heyecana doyacak. Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarında rakipleriyle karşılıklı yarışabilecek. Extramland, tüm macera tutkunları için Altınoran’ın 100 bin ağaç dikilen rekreasyon alanında yer alıyor.

 

Ayrıcalıklı Yaşama Ayrıcalıklı Ödeme Planı

Sinpaş’ın 40 yılı aşkın tecrübesiyle hayata geçirdiği projesi Altınoran sunduğu özel yaşantısını ödeme planıyla taçlandırıyor. 80 ay sıfır faiz ile isteyen Ankaralılar kolayca Altınoran’ın dünyasında yerini alabiliyor.

 

 

 

Altınoran Proje Künyesi:

Proje ismi : Altınoran

Firma : Sinpaş Yapı

Konum : Çankaya - Oran

Toplam Arazi : 150,000 m²

Toplam Konut Adedi : 2.647

Metrekare Aralığı : 80 ile 500 m²

Fiyat Aralığı : 390,150 TL – 3,882.000 TL (Peşin ve KDV hariç satış fiyatı)

Teslim Tarihi : Yaşam Başladı

Web sitesi :www.sinpasaltinoran.com.tr

Telefon : 444 1974


Sea Homes Çeşme Projesi Özellikleri,

Sea Homes projesinde detaylar belli oldu.Sea Homes Çeşme Projesi Özellikleri,

Türkiye’nin sevilen tatil ve eğlence merkezi Çeşme’nin en güzel koyu Paşalimanı’nda eşsiz konuma sahip Sea Homes ayrıcalıklı yaşam projesi, sezonu yeniliklerle açtı.

Yeni sezonda “Sea Homes Paşalimanı Restaurant by Murat Bozok” ile Şef Murat Bozok’un eşsiz lezzetleri ve Body Project ile yaz sporunun keyfi ve daha fazlası Sea Homes ayrıcalığıyla yaşanıyor.

Sea Homes, 1+1'den başlayan ve 5+1 seçeneklerine kadar uzanan üniteleri ile sizi Çeşme'nin tadına doyumsuz lüks ve özel yaşam konseptine davet ediyor. Yıl boyunca lüks tatil keyfi için bütün ayrıntıların düşünüldüğü Sea Homes projesi, hem mimarisi hem de teknik tasarımında kullanılan yeşil çözümler ile çevreye duyarlı ve saygılı bir yaşam tarzı sunuyor.

 

Çeşme’nin Lezzet Adresi “Sea Homes Restaurant By Murat Bozok”

Dünyanın en büyülü toprakları üzerinde, tarihin ve doğanın cömert davrandığı Ege’de, yerel ve taze ürünlerin en yalın haliyle sunulduğu eşsiz ürün yelpazesiyle Sea Homes Restaurant by Murat Bozok, yaza merhaba diyor.

Çanakkale’den başlayıp, Gaziantep’e kadar uzanan lezzet rotasında DNA’mıza kazınan zeytinyağlı ve meze kültürünün en güzel tatları sizler için bir araya getiren ve Paşalimanı’nın gözdesi Sea Homes Restaurant by Murat Bozok, muhteşem deniz manzarası, 80 kişilik kapasitesi ve sınırsız servis anlayışıyla misafirlerine unutulmaz tatlar sunuyor.

Menüsünde Deniz Mahsullü Tagliatelle’den, Bolonez Soslu Penne’ye, Köz Patlıcanlı Satır Dürüm’den Antakya Usulü Tepsi Et’e kadar birbirinden nefis yemekler bulunuyor. Izgara Bonfile, Balzamikli Izgara Tavuk Pirzola, Soman Tava ve günlük balık çeşitleri ise ana yemeklerin vazgeçilmezi.

 

Sea Homes Body Project ile Tatilde Spor Yanınızda

Sporu yaşam biçimi haline getirenlerin tercihi Body Project, Çeşme’nin gözde koyu Paşalimanı’nda bulunan ayrıcalıklı yaşam projesi Sea Homes’ta yepyeni bir şube açtı.

Etiler’deki merkeziyle İstanbullu spor tutkunlarının vazgeçilmez adresi olan Body Project, yazı Çeşme’de geçiren misafirlerine alışık oldukları standart ve profesyonellikte kişisel spor danışmanlığı hizmeti vermeye devam edecek.

Fitness antrenmanlarının yanı sıra wellness uygulamaları ile hem bedene hem ruha hitap edecek olan Sea Homes Body Project, yazın spor antrenmanlarını ertelemek istemeyenleri Çeşme’de ağırlayacak. Çeşme Sea Homes’un muhteşem manzarası ve ortamı eşliğinde yoga ve pilates aktivitelerini havuz başında gerçekleştirilecek.


Konut mu Satın Almak İstiyorsunuz? İşte Dikkat Etmeniz Gerekenler

Konut satın alırken bunlara dikkat edin.Konut mu Satın Almak İstiyorsunuz? İşte Dikkat Etmeniz Gerekenler

EDD Yapı Yön. Kur. Bşk. Ender Demirtaş,  Alınacak evin mutfağının, parkesinin, dolaplarının, banyo fayanslarının vb. şeylerin elbette ki üzerinde dikkatle düşünülmesi gereken noktalar olduğunu belirterek” Ancak bunlardan daha önemlisi, taşınacağınız binanın sağlamlığıdır. Hepimiz konunun öneminin farkında olsak da, birtakım bilgi eksikliklerine bağlı sıkıntılar yaşarız. Birkaç püf noktası bu sorunları aşmamıza yardım edecektir. “dedi. Demirtaş’ın tavsiyelerini sırasıyla şöyle anlattı;

  • * Kullanıcılar alacakları konutla ilgili detaylı araştırma yapmalı. İnşaat,malzeme kalitesi ve zemin etüdü gibi konularda belediyeden ve apartman yönetimlerinden yardım almalı. Özellikle binanın iskeletini oluşturan beton ve demirin (betonarme çeliği) seçimi bu noktada önemlidir. Çünkü son yıllarda ülkemizde yaşanan depremlerde yapıların zarar görmesine neden olan en büyük faktörlerden biri kullanılan betonun kalitesizliği olmuştur.
  • * Konutun yasal durumuda çok önemli. Tapuda kısıtlayıcı herhangi bir tedbirin bulunmamasına, iskan izni ve yapı ruhsatının olmasına çok dikkat edilmeli. Tapu bilgilerine ulaşamıyorsanız, satıcıdan, taşınmazın üzerinde mevcut tüm hak ve yükümlülükleri gösterir yeni tarihli tapu kayıt örneği getirmesini isteyin. Alacağınız yer konut, iş yeri gibi yapılı bir yer ise tapu sicil müdürlüğü veya belediyede inşaat projesi vardır. İnşaat projesini inceleyin. Zemindeki fiili durumunun projesine uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Projesine aykırı tadilat ve ilaveler varsa ileride belediye tarafından ceza yazılabilir, yıkılabilir.
  • * Satın alacağınız konutun konumu oldukça önemli. İşinize, çocuğunuz varsa okuluna, ulaşım araçlarına olan uzaklığı yaşamınıza dokunacak farklılıkları yaratabilir. Bu gibi önceliklerinizi bir liste haline getirerek araştırmanıza yön verin. Başlangıç olarak hangi bölgelerden ev almanın sizin için daha faydalı olacağına bu liste yardımıyla daha kolay karar verebilirsiniz.
  • * Projelere ait sözleşmeyi dikkatle okuyun. Sözleşmede anlamadığınızı düşündüğünüz bir madde varsa mutlaka bir hukuk danışmanına başvurun.
  • * Alacağınız eve karar verirken krediye uygunluk etkenini unutmayın. Bankaların kredi kullandırabileceği bir ev bulmanız, sizin sonraki süreçlerinizi hızlandıracaktır. Krediye uygun bir ev için alacağınız konutun tapu durumu önemli bir rol oynamaktadır. Bankalar genellikle kat irtifakı ya da kat mülkiyeti olmayan, hisseli ya da üzerinde ipotek bulunan konutları teminat olarak kabul etmezler. Bu yüzden konuta karar vermeden önce tapu dairesine giderek kontrolünüzü yapmayı unutmayın.
  • * Kredi kullanarak hayalinizdeki evi satın almak istiyorsanız, peşinatı önceden hazırlamanız gerekecek. Çünkü konut kredisi evin değerinin tamamına verilen bir kredi türü olmadığından sürecin içine peşinat faktörü girmektedir. Bu peşinat alacağınız evin değerinin %25’i kadarı olmalıdır. Kredi hesaplamanızı yapın. Aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinizi, kaç yıl vade kullanmak istediğinizi, bu vadeyi karşılayacak faiz oranları gibi birçok etkeni göz önünde bulundurun. Tüm bankaları karşılaştırın.

Greenist’ten yüzde 12 bayram indirimi

Greenist satış ofisi, Ramazan Bayramı’nda ev sahibi olmak isteyenler için 24 Haziran Cumartesi ve 27 Haziran Salı günleri de açık olacak.Greenist’ten yüzde 12 bayram indirimi

Doğayla iç içe ve aynı zamanda şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist’ten ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı. Şehirden uzaklaşmadan İstanbul’u ve her gün yeşile uyanma keyfini bir arada sunan Greenist, Ramazan Bayramı’na özel yüzde 12 indirim fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor. Üstelik Greenist satış ofisi, 24 Haziran Cumartesi ve 27 Haziran Salı günleri de ev sahibi olmak isteyenleri ağırlayacak.

Şehirden izole edilmiş yaşam alanı ve tertemiz havasıyla bol oksijen ve huzura davet eden Greenist, 2800 metrekarelik sosyal alanda, ailenin tüm fertlerini zengin aktivite seçenekleri ile buluşturuyor. Açık ve kapalı havuz, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce eğlenebileceği oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile hayat çok daha keyifli bir hale geliyor.

Ramazan Bayramı’na özel yüzde 12 indirim fırsatı

14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olan Greenist’te daireler 77 metrekareden başlayıp 350 metrekareye kadar ulaşıyor. 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Bölgenin en geniş dairelerinin yer aldığı projede, Ramazan Bayramı’na özel gerçekleştirilen yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5.030 TL’den başlıyor. Haziran ayı boyunca devam edecek olan kampanya Greenist evlerinin konforunu kolaylıkla erişilebilir kılıyor.
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ