3S Firuze Konakları Fiyatları, Daire Seçenekleri, Lokasyonu

3S Firuze Konakları satışa sunuldu.
3S Firuze Konakları Fiyatları, Daire Seçenekleri, Lokasyonu

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına başladığı 3S Firuze Konakları’nda hem yatırım hem de güzel bir yaşam için kaçırılmayacak fırsatlar devam ediyor. Lansman döneminde ilk üç ayda yüzde 30’u satılan projeye, kullanım için olduğu kadar yatırım için konut arayışında olanlar da yoğun ilgi gösteriyor.

3S Firuze Konakları’nda fiyatlar 385.000 TL’den başlıyor. %20 peşinattan sonra firma vadesiyle 36 ay 0 faiz uygulamasının veya peşin ödemede yüzde 10 indirim fırsatının yanı sıra kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Avcılar’da seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları’nda yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip olan 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Paylaş:

Emlak Gündemi