Alya Onist Projesi Satılık Daire Fiyatları, Kredi Kampanyası

Alya Onist’te yüzde 35 peşinata 36 ay taksit fırsatı...
Alya Onist Projesi Satılık Daire Fiyatları, Kredi Kampanyası

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi, Yakuplu- Gürpınar hattında hayata geçirilen Alya Onist, Alya Marin olarak inşa edilen projelerin yapımı tüm hızıyla sürüyor. Akkuş Grup’un Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın olgunluk dönemi eseri olan proje, sahip olduğu yatay mimari konsepti ve yatırımcıya sunduğu katma değer ile bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. Projenin devamı niteliğinde olan AlyaMarin’in de kaba inşaatı bitmek üzere.

Akkuş Gayrimenkul olarak, 2017 yılında Lübnanlı El KhatipGroup ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul çatısı altında Alya Grandis’i teslim ettikten sonra, Alya Onist projesinin inşaat çalışmalarına hız verdi. Beylikdüzü bölgesinin gelişimine liderlik ettiklerini vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş,

Beylikdüzü’nde edindiğimiz tecrübe ile uzmanlaştık

“Beylikdüzü,İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri. Akkuş Grup olarak Beylikdüzü’nde geliştirdiğimiz projelerimiz aracılığıyla edindiğimiz tecrübe, bölgede uzmanlaşmamızı olanaklı kıldı. Lübnanlı El Khatip Group ile 2017’de kurduğumuz ortaklığımızla da hem inşaat sektöründeki, hem de bölgedeki tecrübemizi birleştirdik. Geçtiğimiz günlerde örnek dairesini yatırımcılarımızla buluşturduğumuz Alya Onist, bölgedeki uzmanlığımızın bir göstergesini oluşturuyor. Örnek dairemizin yatırımcılarımız tarafından büyük bir talep görmesi, projemizin konumu, donanımı, konsepti ve sağladığı yüksek katma değerle ne kadar doğru planlanmış bir proje olduğunu kanıtlıyor.” dedi.

 

Çekirdek ailelere de kalabalık ailelere de yer var

Proje hakkında bilgi veren Abdülkadir Akkuş,  şunları söyledi:

“Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Yakuplu- Gürpınar hattınınKavaklı bölgesinde yer alan projemiz, sunduğu yatay mimari konsept ve yüksek katma değer ile bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. 63 metrekare ile 311 metrekare arasında değişen, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1,  4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte,8 blokta toplam 106 konut olarak tasarladığımız projemiz, bu donanımıyla çekirdek ailelerin de kalabalık ailelerin de beklentisini tek başına karşılıyor. 2020 yılı eylül ayında teslim edeceğimiz projemizde daire fiyatlarımız, 375 bin TL’den başlıyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri sunduğumuz projemizde, yatırımcılarımızı yüzde 35 peşinata, 36 ay taksitlendirme fırsatı bekliyor. İlerleyen dönemlerde de yatırımcılarımızı farklı ödeme seçenekleriyle buluşturmayı sürdüreceğiz.”

 

 

Beylikdüzü’nün merkezinde

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da yer alan Alya Onist, merkezi lokasyonuyla da yatırımcıları cezbediyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya yürüme mesafesinde bulunan proje; okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, Yaşam Vadisi’ne 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika, Ambarlı Limanı’na 4 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

 

 

Modern şehircilik anlayışını yansıtıyor

Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Onist, az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeriyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıylada da bu konsepti tamamlıyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.


Paylaş:

Emlak Gündemi