Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Daire Kartal Proje Künyesi ve Daire Fiyatları

Daire Kartal Proje Detayları
Mail At
Daire Kartal Proje Künyesi ve Daire Fiyatları

Proje adı:                                                  Daire Kartal

Yapımcı Firma:                                     Bodur Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.

Proje Türü:                                        Rezidans

Lokasyon:                 Kartal / İstanbul    

      Halk Sk. No:10

Blok Sayısı:                                               1 Blok

Kat Sayısı:                                                 26 Kat

Daire Sayısı:                                             244 daire

Daire Büyüklükleri:                            Brüt 54 ila 169 m² arası

 

Daire Tipleri:                                         1+1, 2+1

Satış Fiyatı:                                             En düşük 360 bin TL, en yüksek 1 milyon 289 bin TL                                               

Başlangıç / Teslim Tarihleri:          Mayıs 2016 /Eylül 2017

Mimari Tasarım: TAGO MİMARLIK                                                  

Reklam Ajansı:  Ajans Gusta                                            

Medya Satın Alma Ajansı:  TIME                  

PR Ajansı: GTC İletişim                    

Projenin özellikleri:

EVİM BENİM KALE'M

‘Daire Kartal’, kaliteli bir konutta yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlerin beklentileri dikkate alınarak hayata geçiriliyor. Yüksek standartlara sahip, son derece zarif bir proje olan ‘Daire Kartal’; mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli ve sürdürülebilir, niş bir yapı olarak kullanıcı ve yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Konforun ve kalitenin her ayrıntıda hayat bulduğu Daire Kartal, geniş yaşam alanlarına sahip, balkonlu, ada ve deniz manzaralı, toplam 244 adet 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle yükseliyor. Geliştirmesinden, tasarımına, mimarisinden, yapı kalitesine kadar tüm aşamalarında gösterilen titizlik ve detay, Kale Grubu’nun yapı sektöründeki tüm bilgi ve birikimiyle birleşerek, Daire Kartal’ın konfor ve yaşam kalitesini oluşturuyor.

Daire Kartal’ın lokasyonu, E5 ve Kadıköy Kartal metro hattı Yakacık durağına yürüme mesafesiyle, hızlı tren, Kartal ve İDO Pendik terminallerine 15 dakikada ulaşım imkanıyla, bölgede yer alan üniversite yerleşkelerine, hastanelere ve Anadolu Adliyesi’ne yakınlığıyla proje değerini artırıyor.

Kartal Metro istasyonu 850 m

Pendik Marina 8 km

Bostancı 12 km

Sabiha Gökçen Havalimanı 13 km

Kadıköy 22 km

Boğaziçi Köprüsü 23 km

Yakacık Metro İstasyonu 350 m

GENEL OZELLIKLER

 SON DEPREM YONETMELIGINE UYGUN

 LEED GOLD SERTIFIKA ADAYI YESIL BINA

 24 SAAT GUVENLIKLI

 YOLCU VE YANGIN ASANSORLERI

 KAPALI OTOPARK

 DEPO ALANLARI

 BAHCE ALANI


GUVENLIK OZELLIKLERI

 KAPALI DEVRE VIDEO SISTEMI

 RESEPSIYON

 GUVENLIKLI GIRIS

 GUVENLIK KAMERALARI

 YANGIN VE DUMAN DEDEKTORLERI

 OTOMATIK YANGIN SONDURME SISTEMI
 

SOSYAL OZELLIKLER

 LOBI LOUNGE

 TV LOUNGE

 CAFE

 ACIK YUZME HAVUZU

 ÇOCUK YUZME HAVUZU

 BAHCE SOSYAL ALANLARI


SPOR AKTIVITELERI

 FITNESS SALONU

 PILATES SALONU

 YOGA SALONU


TEKNIK OZELLIKLER

 TEKNIK SERVIS

 JENERATOR

 UYDU TV ALTYAPISI

 INTERNET ALTYAPISI

 HIDROFOR

 MERKEZI SICAK SU

 MERKEZI KABLOLU TV

 MULTISPLIT KLIMALAR ALTYAPISI

 KONVEKTORLU MERKEZI ISITMA SISTEMI

 ELEKTRIK, SU, ISINMA ICIN BIREYSEL KONTROL SAYACLARI

 

DAİRE KARTAL PROJESİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN


Bulvar Loft projesinde örnek daire görücüye çıktı

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te yapımına devam edilen Bulvar Loft projesinde örnek daire ziyaretçilere kapılarını açtı. Bulvar Loft projesinde örnek daire görücüye çıktı

Çekirdek bir aile için ideal yaşam alanı sağlayan 4+1 tip olarak tasarlanan örnek daire, yeni evlerde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içeriyor.

Akfen İnşaat tarafından Ankara'nın yeni yaşam merkezi İncek’te yapımına devam edilen Bulvar Loft projesinde örnek daire kapısını açtı. 1+1’den 5+1’e geniş yelpazede farklı tip ve genişlikte dairelerin bulunduğu İncek Loft projesinde çekirdek bir aile için ideal yaşam alanı sağlayan 4+1 tip olarak tasarlanan örnek daire ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümler de içeriyor.

Levent Loft ve İncek Loft’un ardından Akfen İnşaat’ın üçüncü nitelikli konut projesi olarak yapımına başladığı Bulvar Loft projesi Ankara’da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek bölgesinde yeni bir cazibe merkezinin içinde hayata geçiriliyor.

PROJEDE YAŞAM 2018’DE BAŞLIYOR

37 bin metrekarelik İller Bankası arazisi üzerinde yükselen Bulvar Loft projesinde toplam 6 blokta, 1+1 ile 5+1 arasında değişen 16 farklı tipte toplam 822 daire yer alıyor. Genişlikleri 66 ile 350 metrekare arasında olan Bulvar Loft’da daire fiyatları 374 bin liradan başlıyor. Projenin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanması öngörülüyor.

Projede bir ödeme kolaylığı olarak da ziyaretçilere ‘Flexi Loft’ modeli sunuluyor. Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği ve ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği ‘Flexi Loft’ modeli ile Bulvar Loft ziyaretçilerine yüzde 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanı tanınıyor.


İstanbul' da Metrekare Fİyatı 4 bini TL' yi Geçti

İstanbul' da konut fiyatları yükselmeye devam ediyor.İstanbul' da Metrekare Fİyatı 4 bini TL' yi Geçti

İzmir’deki fiyat artış oranı yüzde 13 ile İstanbul ile eşitlendi. Bursa ise satılık ve kiralık konutlarda en yüksek fiyat artışı ile Türkiye’nin lideri konumuna geldi. Türkiye’de konutta ortalama amortisman (geri dönüş) süresi ise 13 yıl olarak belirlendi.

Hürriyet Emlak Haziran 2017 Emlak Endeksi verilerine göre, Türkiye’nin en büyük ilk 5 ili olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da satılık konut fiyatları son bir yıl içinde sürekli artış gösterdi. Gayrimenkule yapılan yatırım, bu illerde daha çok oldu. Büyük illerdeki yeni konut projeleri, kentsel projeler, düşük tutulan konut kredisi faizleri ve nüfus artışı, fiyatların yükselmesine neden olarak gösterildi. Gün geçtikçe dijitalleşen emlak ofisleri, Hürriyet Emlak’taki satılık gayrimenkul ilanları sayesinde 2-3 kat daha fazla satış gerçekleştirdi.

 

 

İllere göre konut fiyatlarında yıllık değişim

 

Satılık

Kiralık

İstanbul

%13

%-5

Ankara

%8

%1

İzmir

%13

%4

Bursa

%19

%14

Antalya

%4

%5

 

İstanbul’da konutun metrekare ortalama fiyatı 4 bin 541 TL

Hürriyet Emlak verilerine il bazında bakıldığında, İstanbul’da satılık konutların metrekare ortalama fiyatı Mayıs 2017’de 4 bin 444 TL iken, Haziran ayında hızlı bir yükseliş ile bu rakam 4 bin 541 TL oldu. Yıllık değişimde satılık konut fiyatları yüzde 13 artarken, kiralık konutlarda yüzde 5 düşüş yaşandı. Son bir yıl içinde satılık konut fiyatlarının en çok arttığı ilçe yüzde 26 ile Gaziosmanpaşa olurken, bu sırayı yüzde 23 ile Silivri ve yüzde 22 ile Bakırköy izledi. Son bir ay içinde ise fiyatı en çok artan ilçeler Bayrampaşa (%5,7), Bağcılar (%3,7) ve Zeytinburnu (%2,5) oldu. Amortisman süresinde de Türkiye genelinin üzerinde bir performans sergileyen İstanbul’da bu süre 18 yıl olarak hesaplanırken, son bir ayda fiyatların en çok düştüğü ilçeler ise Sultanbeyli (-%6,3), Gaziosmanpaşa (-%6,3) ve Avcılar (-%3,0) oldu. Son bir yılda en çok değer kazanan ilçe olan Gaziosmanpaşa’nın bir ay içinde değer kaybetmesi dikkat çekti. En kısa amortisman süresine sahip ilçeler arasında ilk sırada 4 yıl ile Adalar yer alırken, Esenyurt ve Sancaktepe ise 15 yıl ile bu sırayı takip etti.

 

Son 1 ay İstanbul

 

 

Fiyatların arttığı ilçeler

 

1.

Bayrampaşa

%5,7

2.

Bağcılar

%3,7

3.

Zeytinburnu

%2,5

 

Fiyatların düştüğü ilçeler

 

1.

Sultanbeyli

%-6,3

2.

Gaziosmanpaşa

%-6,3

3.

Avcılar

%-3,0

 

 

En kısa amortisman süreleri

 

1.

Adalar

4 yıl

2.

Esenyurt

15 yıl

3.

Sancaktepe

15 yıl

 

Ankara’daki oranlar Türkiye ortalamasına yakın

Türkiye’de enflasyonu en yüksek üçüncü il olan Ankara’da satılık konut fiyatları son bir yıllık dönemde yüzde 8 oranında artarak 1667 TL’den 1.800 TL/metrekare ortalamasına ulaştı. Yıllık değişimde yüzde 6 olan Türkiye ortalamasına yakın duran Ankara’daki kiralık konut fiyatları ise yüzde 1 artarak metrekarede 9 TL seviyesinde kaldı. Amortisman süresi 16 yıl olan Ankara’da son bir yılda satılık konut fiyatlarının en fazla arttığı ilçe yüzde 15 ile Etimesgut oldu. Son bir ayda ise fiyatların en fazla arttığı ilçe yüzde 2,8 ile Polatlı oldu. Aylık olarak değerlendirildiğinde ikinci sırada yüzde 1,3 ile Pursaklar, üçüncü sırada ise yüzde 1,1 ile Altındağ yer aldı. Fiyatların düştüğü ilçeler arasında ilk sırada yüzde -1,0 ile Kazan yer alırken, en kısa amortisman süresine sahip ilçe 15 yıl ile Gölbaşı oldu.

 

 

Son 1 ay Ankara

 

 

Fiyatların arttığı ilçeler

 

1.

Polatlı

%2,8

2.

Pursaklar

%1,3

3.

Altındağ

%1,1

 

Fiyatların düştüğü ilçeler

 

1.

Kazan

%-1,0

2.

Keçiören

%-0,8

3.

Yenimahalle

%-0,7

 

 

En kısa amortisman süreleri

 

1.

Gölbaşı

15 yıl

2.

Etimesgut

17 yıl

3.

Mamak

18 yıl

İzmir’deki artış oranı İstanbul ile eşit

Hürriyet Emlak Haziran 2017 Emlak Endeksi verilerine göre, İzmir'de satılık konutların ortalama metrekare fiyatı son bir yılda yüzde 13 oranında artışla 2 bin 571 TL’ye ulaştı. Yıllık değişimde bu artış oranı, İstanbul’daki oranla birebir aynı oldu. Kiralık konutlarda ise fiyatlar yüzde 4 oranında artarak metrekare bazında 12 TL’ye yükseldi. Amortisman süresinin 18 yıl olduğu İzmir’in popüler sahil ilçesi Aliağa, son bir yılda yüzde 38 oranla fiyatların en fazla arttığı ilçe oldu. İzmir’de konut fiyatları en çok sanayileşmenin olduğu Aliağa’da artarken, kent kalabalığından kaçmak isteyenlerin tercih ettiği Foça, Güzelbahçe, Çeşme, Menemen, Urla gibi ilçelerde de büyük artış yaşandı. Son bir ayda ise fiyatların en fazla arttığı ilçe yüzde 3,2 ile Seferihisar oldu. İkinci sırada yüzde 2,8 ile Torbalı, üçüncü sırada ise yüzde 2,0 ile Menderes yer alırken, Çeşme ilçesi yüzde -2,0 ile fiyatların düştüğü ilçeler arasında ilk sıraya yerleşti. Fiyat artış oranıyla enflasyonu geçen İstanbul gibi İzmir de bileşik endeks, piyasa büyüklüğü ve finansal derinlik gibi ekonomik göstergelerden dolayı en rekabetçi illerden biri olarak dikkat çekti.

Son 1 ay İzmir

 

 

Fiyatların arttığı ilçeler

 

1.

Seferihisar

%3,2

2.

Torbalı

%2,8

3.

Menderes

%2,0

 

Fiyatların düştüğü ilçeler

 

1.

Çeşme

%-2,0

2.

Bayraklı

%-1,1

3.

Çiğli

%-0,1

 

 

En kısa amortisman süreleri

 

1.

Çeşme

3 yıl

2.

Konak

17 yıl

3.

Balçova

17 yıl

Bursa, fiyat artışında Türkiye’nin ilk sırasında

Haziran 2017’nin lideri olan Bursa’da satılık ve kiralık gayrimenkul ilanlarının fiyatları yatırımcıları şaşırttı. Haziran 2017 itibariyle Bursa'da satılık konut fiyatlarının ortalama metrekare fiyatı 1.875 TL seviyesine ulaştı. Satılık konutta yıllık fiyat artışının yüzde 19’a, kiralık konutta ise yüzde 14’e çıktığı Bursa, fiyat artışında Türkiye’nin ilk sırasında konumlandı. Kiraların metrekare bazında ortalama 9 TL olduğu ilde amortisman süresi ise 17 yıl. Bursa'da geçtiğimiz bir aylık dönemde fiyatlar en çok yüzde 4,8 ile Gemlik’te arttı. İkinci sıradaki ilçe yüzde 2,3 artışla Kestel, üçüncü sıradaki ilçe ise yüzde 2,2 ile Yıldırım oldu. Son bir ayda merkez ilçelere kıyasla diğer ilçelerdeki artış daha çok dikkat çekti. Aynı dönemde fiyatların en çok düştüğü ilçe yüzde 2,5 ile Orhangazi oldu. En kısa amortisman süresine sahip ilçeler ise 18 yıl ile Nilüfer ve Osmangazi oldu.

Son 1 ay Bursa

 

 

Fiyatların arttığı ilçeler

 

1.

Gemlik

%4,3

2.

Kestel

%2,3

3.

Yıldırım

%2,2

 

Fiyatların düştüğü ilçeler

 

1.

Orhangazi

%-2,5

2.

Gürsu

%2,3

3.

Osmangazi

%0,6

 

 

En kısa amortisman süreleri

 

1.

Nilüfer

18 yıl

2.

Osmangazi

18 yıl

 

Antalya’nın Aksu ilçesinde fiyatlar bir ayda yüzde 22,8 arttı

Satılık konut fiyatlarının son bir yılda yüzde 4 oranında arttığı Antalya’da, metrekare ortalama fiyat 1.969 TL’ye ulaştı. Türkiye ortalamasının altında artış gösteren ilde amortisman süresi ise 18 yıl olarak hesaplandı. Kiralık konutlarda yıllık artışın yüzde 5 olduğu Antalya’da metrekare fiyatı 9 TL. Son bir ayda fiyatların en çok arttığı ilçeler arasında yüzde 22,8 ile Aksu ilk sırada yer aldı. Alanya yüzde -1,1 ile fiyatların en çok azaldığı ilçe olurken, en kısa amortisman süresine sahip ilçeler Kepez (16 yıl), Muratpaşa (18 yıl) ve Konyaaltı (20 yıl) oldu. Yıllık bazda en yüksek değişim oranına sahip ilçelerde ilk sıraya Kemer (%11) yerleşirken, Konyaaltı (%10) ikinci, Alanya (%9) üçüncü sırada.

Son 1 ay Antalya

 

 

Fiyatların arttığı ilçeler

 

1.

Aksu

%22,8

2.

Döşemealtı

%3,8

3.

Manavgat

%3,1

 

Fiyatların düştüğü ilçeler

 

1.

Alanya

%-1,1

2.

Serik

%-1,0

3.

Konyaaltı

%-0,3

 

 

En kısa amortisman süreleri

 

1.

Kepez

16 yıl

2.

Muratpaşa

18 yıl

3.

Konyaaltı

20 yıl


Marmarams Ataşehir' de Fiyatlar 379.000 TL' den Başlıyor

Ataşehir' de Rams Yapı güvencesiyle yeni bir proje yükseliyor.Marmarams  Ataşehir' de Fiyatlar 379.000 TL' den Başlıyor

Hayata geçirdiği projelerle geleceğin yaşam alanlarını tasarlarken ödeme kolaylıkları sunmayı ihmal etmeyen Rams Yapı, şimdi de MarmaRAMS projesindeki avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile  dikkat çekiyor.Rams Yapı güvencesiyle İstanbul Anadolu yakasının her geçen gün değer kazanan bölgesi Esatpaşa'da göz kamaştırıcı bir mimariyle  yükselen, 1+1 ,  2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan MarmaRAMS’ın ayrıcalıklı dünyasında sizde yerinizi ayırtın. Üstelik 379.500 TL den başlayan fırsatlardan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için sizi MarmaRams satış ofisine bekliyoruz! Son gün 31 Temmuz!  

 

MARMARAMS, YEDİ KAT GÜZEL HAYAT...

RAMS YAPI güvencesiyle ‘Yedi kat güzel hayat’ sloganıyla temelleri atılan MARMARAMS projesinde 7’şer katlı 6 blokta 1+1’den 3+1’e kadar 25 farklı büyüklükteki 240 dairenin yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek her şey bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki ticari alanlar sayesinde ihtiyaçlar yakınlaşıyor, hayat fazlasıyla kolaylaşıyor.İnsan odaklı peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık-kapalı yüzme havuzları, saunası, fitness center’ı, basket sahası, masa tenisi, bilardosu ve langırtı ile ruhen ve bedenen yenilenmeyi sağlayacak MARMARAMS, hayat standartlarının yanında yatırım anlayışına da değer katacak bir yaşam konsepti.

 

RAMS YAPI tarafından, yaşama sanatını bilenlere estetik, kalite, sağlamlık, güvenlik ve zevk unsurlarının bir arada sunulduğu 5810 m2 alan üzerine inşa edilen MARMARAMS projesinde, kapalı ve ortak kullanımlı otopark sistemi aynı anda sunuluyor. Proje, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan güvenlik kamera sistemi ve tüm giriş çıkışların denetlendiği özel güvenlik hizmetiyle fazlasıyla güvenli bir yaşam vadediyor. Tabi bu da çocuklara, onlar için tasarlanan kapalı ve açık oyun alanlarında neşeyle gülüp oynamaları için kusursuz bir ortam sunuyor.


3S Firuze Konakları Fiyatları, Daire Seçenekleri, Lokasyonu

3S Firuze Konakları satışa sunuldu.3S Firuze Konakları Fiyatları, Daire Seçenekleri, Lokasyonu

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına başladığı 3S Firuze Konakları’nda hem yatırım hem de güzel bir yaşam için kaçırılmayacak fırsatlar devam ediyor. Lansman döneminde ilk üç ayda yüzde 30’u satılan projeye, kullanım için olduğu kadar yatırım için konut arayışında olanlar da yoğun ilgi gösteriyor.

3S Firuze Konakları’nda fiyatlar 385.000 TL’den başlıyor. %20 peşinattan sonra firma vadesiyle 36 ay 0 faiz uygulamasının veya peşin ödemede yüzde 10 indirim fırsatının yanı sıra kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Avcılar’da seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları’nda yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip olan 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Sinpaş Altınoran Çankaya' da Yaşam Başladı

Sinpaş Altınoran' da bir yandan satışlar devam ediyor.Sinpaş Altınoran Çankaya' da Yaşam Başladı

Ankaralıların en çok tercih ettiği proje Altınoran’da yaşamın başlamasıyla yaşam daha keyifli. Yürüyüş parkurunda spor yapan aileler dinlenmek için Altınoran Çarşı’da buluşuyor ve evlerine geçerken alışveriş ve ihtiyaçlarını Altınoran Çarşı içindeki mağazalardan karşılıyor. Sporun her çeşidinin düşünüldüğü Altınoran’da site sakinleri dilerse vadi manzarasında spor ve yüzme imkanı sağlayan Sports International’da sporu yaşamın içine dahil edebiliyorlar.

 

Ankara’da Ayrıcalığın Zirvesi ‘Altın Kuleler’

Altınoran’ın merkezinden yer alan, Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen 1923 ve 2023 isimli Altın Kuleler, görkemli mimarisiyle Ankara’yı taçlandırıyor. Kulelerde yer alan, son dönemlerin trendi Home Office’ler de projeye büyük değer katarken kulelerin benzersiz sosyal donatıları yatırım yapmayı düşünenler için de farklı ve kazançlı bir alternatif oluşturuyor. Ankara’yı ilk kez Home Office konseptiyle tanıştıran Altın Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor.

 

Şehir içinde kayak ayrıcalığı Snowland

Bir konut projesinde ilk kez karşımıza çıkan, yılın 365 günü kayak yapmaya imkân veren, teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland evden alana teleferikle inme imkânı ve buz pateni yapma imkanı sunuyor. Kayakta hız kesmek istemeyenler için pistin yanı başına kurulan telesiyej ile de pisti yorulmadan tırmanabiliyor. profesyonel atlama rampasının olduğu 30 bin metrekarelik pistte Dileyenler 5-10 kişilik gruplar oluşturup profesyonel bir ekip tarafından en modern metotlarla kayak, snowboard ve buz pateni eğitimi alabiliyor. Merkezde tüm kayak ekipmanlarını kiralamak da mümkün.

 

Skywalk ile gökyüzünde yürüme deneyimi

Altınoran’ın Türkiye’de ilk kez karşımıza çıkan bir özelliği de Skywalk... Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. Altınoran sakinleri dışında Ankaralılarda resim çektirmek için Skywalk’ı ziyaret ediyor.

 

Extremaland, maceraya doyuracak

Bahçelerinde sporun ve maceranın her çeşidine göz kırpanlar, ExtremeLand ile metrelerce yükseklikteki yüksek ip parkurunda macera, spor ve heyecana doyacak. Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarında rakipleriyle karşılıklı yarışabilecek. Extramland, tüm macera tutkunları için Altınoran’ın 100 bin ağaç dikilen rekreasyon alanında yer alıyor.

 

Ayrıcalıklı Yaşama Ayrıcalıklı Ödeme Planı

Sinpaş’ın 40 yılı aşkın tecrübesiyle hayata geçirdiği projesi Altınoran sunduğu özel yaşantısını ödeme planıyla taçlandırıyor. 80 ay sıfır faiz ile isteyen Ankaralılar kolayca Altınoran’ın dünyasında yerini alabiliyor.

 

 

 

Altınoran Proje Künyesi:

Proje ismi : Altınoran

Firma : Sinpaş Yapı

Konum : Çankaya - Oran

Toplam Arazi : 150,000 m²

Toplam Konut Adedi : 2.647

Metrekare Aralığı : 80 ile 500 m²

Fiyat Aralığı : 390,150 TL – 3,882.000 TL (Peşin ve KDV hariç satış fiyatı)

Teslim Tarihi : Yaşam Başladı

Web sitesi :www.sinpasaltinoran.com.tr

Telefon : 444 1974
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ