DASK ve Konut Sigortası Teklifleri sahibinden.com’da

Sahibinden.com yeni hizmet sunmaya devam ediyor.
DASK ve Konut Sigortası Teklifleri sahibinden.com’da

Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran sahibinden.com, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. sahibinden.com; Koalay.com işbirliğiyle hayata geçirdiği yeni hizmetiyle kullanıcılarına özel, uygun fiyatlı DASK ve Konut Sigortası tekliflerine hızlı ve kolayca ulaşma imkânı sağlıyor.

 

Kullanıcılar, sahibinden.com üzerinden birçok farklı sigorta şirketi tarafından kendilerine özel sunulan DASK ve Konut Sigortası tekliflerini karşılaştırarak, ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olanı satın alabiliyor. Tüm sahibinden.com üyeleri için geçerli olan bu hizmet, hem web arayüzü hem mobil uygulama üzerinden kullanılabiliyor.

 

Hizmet Nasıl Kullanılır?

DASK ve Konut Sigortası yaptırmak isteyen kullanıcıların, sahibinden.com ana sayfasında yer alan DASK ve Konut Sigortası menüsü üzerinden bilgilerini girdikten sonra sigorta teklifi almak istediği gayrimenkulün adresini girmesi yeterli. Bilgilerin doldurulmasının ardından kullanıcılar, kendilerine özel hazırlanan teklifleri tek bir sayfada karşılaştırarak, istedikleri sigorta seçeneğini detaylarıyla inceleyip anında satın alabiliyor.

 

sahibinden.com Ürün ve Deneyimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, DASK ve Konut Sigortası hizmetine dair değerlendirmelerde bulunarak yeni hizmetin kullanıcılara yönelik sağladığı faydalara değindi. Biçer açıklamasında: “sahibinden.com olarak kurulduğumuz günden bugüne, kullanıcı deneyimi ve memnuniyetini odağımıza alarak kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak ve değer yaratacak hizmetleri geliştiriyoruz. Bu noktada gayrimenkul alım satımı ve kiralaması yapan kullanıcıların DASK ve Konut Sigortası hizmetini hızlı, güvenli ve pratik şekilde almalarını hedefledik. Bu doğrultuda da Koalay.com ile yaptığımız iş ortaklığı neticesinde, kullanıcılarımızın kolayca ve uygun fiyata DASK ve Konut Sigortası satın alabilecekleri bir sistem geliştirip kullanıcılarımızın hizmetine sunduk ” dedi.

 


Paylaş:

Emlak Gündemi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48