Fortis İstanbul konut projesi genel 2015-04-14

Fortis İstanbul, Yiğit Group güvencesiyle Basın Ekspres Yolu’nda inşa edilecek.
Fortis İstanbul konut projesi genel 2015-04-14

Yiğit Group İstanbul’a ilk imzasını Fortis İstanbul’la atacak.

Yiğit Group’un İstanbul’un gözde iş ve yerleşim merkezi haline gelen Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği Fortis İstanbul, sakinlerine şehrin merkezinde maksimum konfor sunacak.

Fortis İstanbul, Basın Ekspres Yolu güzergâhında Malazgirt Caddesi üzerinde yer alıyor. Proje, hem E5’ten hem de Basın Ekspres Yolu’ndan direkt girişi olması ve toplu taşıma imkânlarıyla ulaşımda fark yaratıyor.

Fortis İstanbul projesi 14 bin 523 bin metrekarelik arsa alanı, 69 bin metrekarelik inşaat alanına sahip bulunuyor. Toplam yatırım tutarının 192 milyon TL olduğu Fortis İstanbul, 20’şer katlı, üç blok ve 705 konuttan oluşuyor. Projede 58 metrekarelik 1+0, 86 metrekarelik 1+1 A, 90 metrekarelik 1+1 B ve 125 metrekarelik 2+1 olmak üzere dört farklı tipte daire bulunuyor. Tüm daireler rezidans tapulu olduğu için home ofis olarak kullanılma imkanına sahip olacak. Fortis İstanbul’un en önemli özelliklerinden biri de her daireye ait balkon ve otopark bulunmasıdır. Projemizde bulunan 4 bin 700 metrekarelik ticari alan, başta projedeki konutlar olmak üzere bölgenin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir mekân haline getirilmesi planlanıyor.

2016 sonunda teslim edilecek Fortis İstanbul’da metrekare satış fiyatının ortalama 4 bin 100 TL olacağı belirtildi.

Fortis İstanbul, bulunduğu lokasyon ve fiziki özellikleri nedeniyle İstanbul’da yatırım amaçlı konut almak isteyenlerin yanı sıra Anadolu’dan sürekli İstanbul’a gelen iş insanlarının da ilgisini çekecek. Bölgede bulunan üniversitelerde öğrenim gören öğrenciler, yeni evli çiftler, genç profesyoneller, havaalanı ve bölgede bulunan şirketlerin çalışanları ile yabancı yatırımcılar da Fortis İstanbul’un hedef kitlesi arasında yer alıyor.


DİĞER HABERLER