MARMARAMS Projesi Ödeme Seçenekleri ve Proje Detayları

Bu Fırsatlarla Ev Sahibi Olmamanın Bahanesi Yok!
MARMARAMS Projesi Ödeme Seçenekleri ve Proje Detayları

Rams Yapı, tıpkı diğer projelerinde olduğu gibi şimdilerde Anadolu yakasının her geçen gün değer kazanan bölgesi Esatpaşa'da yükselen Marmarams projesinde de fırsat kampanyalarına ara vermeden devam ediyor!

KAMPANYA DEĞİL SANKİ AVANTAJ PAKETİ!

Modern kent estetiğinin genç, dinamik ve enerjik çizgilerle hayat bulduğu Marmarams’ta KASIM ayına özel olarak hazırlanan kampanyada avantaj çok, ev sahibi olmamanız için hiçbir bahane yok!

AVANTAJ 1: “RAHAT RAHAT ÖDEYESİNİZ DİYE TAKSİTLER SADECE 48 AY!’’

AVANTAJ 2: “FAZLA ÖDEMEYESİNİZ DİYE SIFIR FAİZ! SIFIR VADE FARKI!”

AVANTAJ 3: “VE BÜTÇENİZİ DÜŞÜNEN 2,888 TL’DEN BAŞLAYAN TAKSİTLER!’’

Böylesine cazip avantajlarla ev sahibi olmak için son gün 30 KASIM! Kampanyadan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için 0216 316 1 316 nolu telefonu arayabilir, ya da Marmarams satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.

MARMARAMS, YEDİ KAT GÜZEL HAYAT...

RAMS YAPI güvencesiyle ‘Yedi kat güzel hayat’ sloganıyla temelleri atılan MARMARAMS projesinde 7’şer katlı 6 blokta 1+1’den 3+1’e kadar 25 farklı büyüklükteki 240 dairenin yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek her şey bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki ticari alanlar sayesinde ihtiyaçlar yakınlaşıyor, hayat fazlasıyla kolaylaşıyor.

İnsan odaklı peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık-kapalı yüzme havuzları, saunası, fitness center’ı, basket sahası, masa tenisi, bilardosu ve langırtı ile ruhen ve bedenen yenilenmeyi sağlayacak MARMARAMS, hayat standartlarının yanında yatırım anlayışına da değer katacak bir yaşam konsepti.

RAMS YAPI tarafından, yaşama sanatını bilenlere estetik, kalite, sağlamlık, güvenlik ve zevk unsurlarının bir arada sunulduğu 5810 m2 alan üzerine inşa edilen MARMARAMS projesinde, kapalı ve ortak kullanımlı otopark sistemi aynı anda sunuluyor. Proje, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan güvenlik kamera sistemi ve tüm giriş çıkışların denetlendiği özel güvenlik hizmetiyle fazlasıyla güvenli bir yaşam vadediyor. Tabi bu da çocuklara, onlar için tasarlanan kapalı ve açık oyun alanlarında neşeyle gülüp oynamaları için kusursuz bir ortam sunuyor.

 


Paylaş:

Emlak Gündemi