Siltaş Marina 0 Faiz Kampanyası 2018 Eylül

Siltaş Marina’da yüzde 10 indirimin yanında sıfır faizli kredi kampanyası ile yeni bir ev sahibi olunabiliyor.
Siltaş Marina 0 Faiz Kampanyası 2018 Eylül

2011 yılından beri inşaat sektöründe yer alan Siltaş Yapı, Pendik sınırları içerisinde yer alan projesi Siltaş Marina için yeni bir kampanya başlattı.

Deniz ve adalar manzarasına sahip olan Siltaş Marina, LifeX adı verilen konsept ile tasarlandı.Diğer konutlara göre biraz daha farklı bir havası olan projede 3+1 daireler sizleri bekliyor.Ayrıca 2+1 ve 4+1 daire seçenekleri için de fırsatlar sunuluyor.

125 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olan 3+1 daireler için peşin alımlarda %10 indirim yapılıyor. Ayrıca 48 aylık sıfır faiz fırsatı da yine 3+1 daireler için geçerli.

8 bin metrekare üzerinde yükselen projede ,20 katlı iki blok bulunuyor.Bu bloklarda toplam 200 daire yer alıyor. 4 adet de ticari ünite bulunuyor.

Projenin kapsamına baktığımızda elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna, Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahası gibi olanaklar bulunuyor.

Yeni proje, Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika uzaklıkta.


Paylaş:

Emlak Gündemi