Sinpaş Marina Ankara Yalı Vadi Evleri lansman fırsatlarıyla ön satışa çıktı

Ön talepler alınmaya başlandı.
Sinpaş Marina Ankara Yalı Vadi Evleri lansman fırsatlarıyla ön satışa çıktı

Sinpaş’ın Marina Ankara projesinin yanı başında yükselen Yalı Vadi evleri, sınırlı sayıda üniteleriyle ön satışa çıktı. Lansman fiyatlarıyla avantaj sağlayan proje, öncelikli yerini almak isteyenlere uygun koşullar sağlıyor. 2 blokta toplam 122 adet konuttan oluşan proje, suya sıfır konumu, geniş sosyal donatıları ve geniş balkonlu yaşamıyla dikkat çekiyor. 

Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıran proje, sakinlerine marinadan küçük yelkenlilerle açılabileceği, kanolarla kürek çekebilecekleri, kıyı teraslarında oturup dinlenebilecekleri bir ortam sunuyor. Ankara’nın ve Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Marina Ankara’nın Kanyon bölgesi de,  kumsalları, Tropik Adası, şelaleleri, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı, sis koyu, suyun üzerinden uzanan ahşap köprü ve gölüyle öne çıkıyor. 

Proje, hem sakinlerine nitelikli bir ev sunuyor, hem de onları ABD Büyük Kanyon, İskoçya Edinburgh, Kanada Toronto ya da İsviçre Alpleri gibi dünyanın en ünlü turizm merkezlerinde benzerleri bulunan Snowland, ExtremeLand, Skywalk gibi donatılarla tanıştırıyor. Projenin hemen yanında bulunan ve Türkiye'de “ilk” olma özelliği taşıyan Skywalk 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile ayakları yerden kesiyor ve gökyüzünde benzersiz bir yürüme deneyimi yaşatıyor. Projeden ev sahibi olanlar, tek şehir içi kayak merkezi olan Snowland’e teleferikle inebiliyor, yaz kış yılın 12 ayı kayak yapabilme olanağı yakalayabiliyor. Marina Ankaralılar dışında Başkentlilerin de gözdesi olan Snowland’de her seviye için güvenli kayak ve snowboard keyfi sürebilmek mümkün. 

Proje, sadece geniş balkonlu 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Projeden ev sahibi olanlar, her sabah eşsiz bir göl manzarasına uyanacak, her akşam da güneşin batışının huzurunu yaşayacak. Ayrıca, yelkenden kayağa, kumsal keyfinden teleferikle gezintiye kadar projenin tüm benzersiz özelliklerinden faydalanabilecek. Üstün dekorasyon nitelikleriyle donatılmış olan Yalı Vadi Evlerinin örnek dairesi de görmek isteyenlerin beğenisine sunulmuş durumda..

Teslim Tarihi
Yalı Vadi evlerinin teslimi Haziran 2021’de planlanıyor.

 


Paylaş:

Emlak Gündemi