3. Köprü Grid Teknoloji'nin düzenlediği geleneksel etkinlikte, “Yılın Proje Ödülü”ne layık görüldü. 30-12-2013

Yavuz Sultan Selim Köprüsüne Yılı Projesi Ödülü
3. Köprü Grid Teknoloji'nin düzenlediği geleneksel etkinlikte, “Yılın Proje Ödülü”ne layık görüldü.  30-12-2013

3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'ne, mühendislik ve inşaat dünyasından büyük ilgi var. Proje, Grid Teknoloji'nin düzenlediği geleneksel etkinlikte, “Yılın Proje Ödülü”ne layık görüldü. 

ICA'nın hayata geçirdiği 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde çalışmalar devam ederken, proje yoğun ilgi görüyor.   Proje Yönetimi ve Yazılım Geliştirme sektöründeki öncü kurumlardan Grid Teknoloji   7.ncisi düzenlenen , geleneksel proje yönetimi seminerinde,3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’ni başarılı proje yönetimi örneği olarak ödüllendirildi. 

İstanbul Kadıköy'deki Doubletree By Hilton Oteli’nde düzenlenen seminerde, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi de tanıtıldı. Yapım sektöründeki önde gelen firmaların yönetici ve temsilcilerinin katıldığı etkinlikte, 3. Köprü Projesi Kontrol Direktörü Cem Erer, katılımcıları proje hakkında bilgilendirdi. Cem Erer, projedeki süreci ve gelinen aşamayı anlattı. Proje Planlama ve Raporlama Şefi Mahmut Güven ise, katılımcılara projedeki teknik süreçle ilgili bilgiler verdi. 
 
ICA İş Sağlığı, İş Güvenliği, Kalite ve Çevre Direktörü Alper Baysal da, projedeki çevresel düzenleme sürecine ilişkin sunum yaptı. 3. Köprü Projesi Kontrol Direktörü Cem Erer, "Grid Teknoloji'nin düzenlediği etkinlikte onur konuğu olarak davet edildik, biz de buraya gelerek insanları bilgilendirdik. Güzel bir paylaşım oldu. Böyle fırsatlarla bizim de doğru bilgiyi anlatma fırsatımız oluyor. Geri dönüşümü de iyi oldu, katılımcıların birçoğu projeyi her boyutuyla anladıklarını söyledi" ifadesini kullandı. 
 
 Baysal ise, " Projeyle ilgili elde edilen ses, gürültü, hava ve su analizlerini içeren bir sunum yaptık.  Çevre değerlendirme sürecini özetledim. İnsanların aklında bizim projemizle doğru ya da doğru olmayan birçok bilgi var. İlk ağızdan biz ne yapıyoruz? Neleri düzeltmeye çalışıyoruz? Anlatmaya çalıştım. Bu süreçte çevreye etkimizi minimize eden, referans kabul edilebilecek çalışmalar yaptığımızı hatırlattım. Sunum bittikten sonra birçok soruya cevap verdiğimizi düşünüyorum" diye konuştu. 

Paylaş:

HABERLER