30 yıl vadeli kredi ile herkes ev sahibi olsun

Esenyurt'ta hayata geçirilen Hane Plus'ta fiyatlar 89 bin TL'den başlıyor. Projede için Türkiye'de ilk kez uygulan 30 yıl vadeli konut kredisi kampanyası başlatıldı.
30 yıl vadeli kredi ile herkes ev sahibi olsun

Ukra İnşaat imzası taşıyan Hane Plus, şehrin yeni yaşam merkezleri arasında yerini alan Esenyurt'ta yükseliyor.

25 katlı 3 blokta toplam 800 konuttan meydana gelecek olan projenin yapımına 1 Eylül 2010 tarihinde başlandı, 31 Aralık 2011 tarihinde ise hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

10 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayat bulan proje; ulaşım kolaylığı, sahip olduğu manzara ve hızla değer kazanan lokasyon da yer alması açısından önemli avantajlara sahip durumda.

Esenyurt'ta Doğan Araslı Bulvarı, Bankalar Caddesi'nde yer alan projenin, 80 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor.

30 YIL VADELİ KONUT KREDİSİ
Alanları 46 metrekare ile 188 metrekare arasında farklılık gösteren 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin sunulduğu projede fiyatlar 89 bin TL'den başlıyor, 266 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Ukra İnşaat ve Şeker Finans ortaklığı ile proje için başlatılan kampanya kapsamında müşteriler 30 yıl vadede konut kredisi kullanarak daire sahibi olabiliyorlar.

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ
Ukra İnşaat'ın Esenyurt'taki Ukra Hane Plus projesinden ev sahibi olmak isteyenler, Türkiye'de şimdiye dek sunulan en uzun vadeli krediyi kullanabilecek.

Şekerbank iştiraki olan Şeker Finans kredisinin vadesi 30 yıl, aylık faizi ise yüzde 0,99. Toplam konut bedelinin yüzde 75'ine kadar kullanılabilen bu kredilerin dosya ücreti de Ukra İnşaat müşterilerine özel olarak çok düşük bir tutarda belirlendi. Çok özel kredi paketi ile 50 bin TL tutarında kredi kullanımında aylık yalnızca 510 TL ödeme yapılarak ev sahibi olmak mümkün olacak, böylece ilk kez gerçek anlamıyla kira öder gibi ev sahibi olunabilecek.

Metrekare ortalama satış fiyatı 1.622 TL olarak belirlenen proje için peşinat tutarları 5 bin TL'den, aylık taksit miktarları ise 730 TL'den başlayacak.

PROJENİN AYRICALIKLARI NELER?
Toplam 800 konuttan şimdiye kadar 662 adedi satılan projenin sosyal alanları arasında; kapalı otopark, açık/kapalı yüzme havuzu, fıtness salonu, spor tesisi, dairelerde botanik bahçeler bulunuyor. Ayrıca çevre yollarına, alışveriş merkezlerine, hastane, okul ve havaalanına yakın olan proje özgün mimari plan ile kuruldu.


Paylaş:

HABERLER