35. Sokak'ta %1 Peşin Ödeyin, Bahçeli Eve Geçin

35. Sokak’ta %1 peşinat ve bin 572TL’den başlayan taksitlerle bahçeli evler sizi bekliyor…
35. Sokak'ta %1 Peşin Ödeyin, Bahçeli Eve Geçin

 

Türkiye’nin en büyük çelik konutprojesi 35. Sokak’ta bahar havası esmeye başladı. 35. Sokak’ın ikinci etapkonutlarında şimdi % 1 peşinat ve 1.572 TL’den başlayan taksitlerle bahçelikonut sahibi olabilirsiniz. 31 Mart tarihine kadar geçerli olacak kampanyada evsahibi olmak isteyenleri uygun ödeme planları bekliyor.
 
Türkiye’nin ilk ve tek BREEAM Sertifikası ile İzmir’in de ilk yeşilprojesi olan 35. Sokak konut sahibi olmak isteyenlere yeni kampanyalar ve uygunödeme planları sunmaya devam ediyor. Projenin ikinci etabı için geçerli olankampanyada %1 peşinat sonrası ara ödemeler Mayıs 2014’de yapılabilecek. 1.572TL’den başlayan taksit tutarları da oldukça cazip bir tablo sergiliyor.
 
Metrekare büyüklüklerinin 81 m² ile 272 m² arasında değişiklikgösterdiği 35. Sokak’ın ikinci etabı 257 konuttan oluşuyor. 1+1 bahçeli evler,2+1 bahçeli dubleksler, 3+1 balkonlu dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dublekssıra evler, 3+1 bahçeli dubleks ve 4+1 avlulu evler olmak üzere toplam 6 tipkonut seçeneği sunuluyor.  
 
Çocuklu ailelerin tercihi 35.Sokak
Çocukların arkadaşları ile sokakta güven içinde oynayabileceği 35.Sokak, satışa sunulduğu günden bu yana özellikle çocuklu aileler tarafındanbüyük ilgi görüyor. Bahçeli evleri, 2 km boyunca uzanan tek bir sokak üzerindesıralanan 35. Sokak geleneksel sokak kültürünü ve unutulan komşulukilişkilerini yeniden canlandıracak. Gürültüden uzak, bahçeli ev hayatıyaşayacağınız 35. Sokak, sosyal tesisi ve 95 bin metrekare yeşil alanı ile yenibir hayata adım atmanızı sağlayacak.  
 
Ege’nin incisi İzmir’de kışlık ve yazlık bir arada, üstelik dairefiyatına 35. Sokak’ta
Türkiye’nin depreme dayanıklı çelik yapı sistemi ile inşa edilen enbüyük konut projesi 35. Sokak’ta, konut sahibi olmak isteyenlere birçok avantajbir arada sunuluyor. Muhteşem doğası, sosyal donatıları, bahçeli konutları,yalıtım – iklimlendirme özellikleri sayesinde yaz / kış ayrımı olmaksızın hermevsim kullanım için ideal bir proje olarak dikkat çekiyor. Diğer taraftan 35. Sokak,daire fiyatına bahçeli konut sahibi olma fırsatı da sunarak şehir hayatındankopmadan bahçeli ev hayatı yaşanabilmesini sağlıyor. 
 
Dört dörtlük bir Ege Kasabası
Uluslararası yeşil bina sertifikası BREEAM’e sahip ilk ve tek konutprojesi 35. Sokak’ta, yapısal çelik sisteminin avantajları ile Türkiye’de ilkdefa kullanılan solar elektrik enerjisi sistemiyle yılda 400 bin kWh elektriküreterek 290 ton daha az karbon salımı gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Ayrıcaproje evlerinde kullanılacak yüksek verimli ısıtma ve soğutma sistemi (havakaynaklı ısı pompası) sayesinde de her yıl 376 bin kWh elektrik tasarrufusağlanarak 272 ağaç kurtarılması planlanıyor. 
Tam “95 dönüm” yeşil alanıyla 35. Sokak, yaşamınızın her anında doğayıdoya doya tatmanıza olanak tanıyor. Sürdürülebilir yaşam konseptiyle doğa dostuçözümler sunan 35. Sokak, 1350 m² spor merkezi, basketbol sahası, tenis kortu,fitness salonu, spa salonu, Türk hamamı, sauna, yürüyüş ve bisiklet parkurları,iki adet açık yarı olimpik havuz, bir adet yarı kapalı yarı olimpik havuz,kreş, kütüphane, organik sebze ve meyve bahçeleri manavını bünyesindebarındırıyor.  
 
35. Sokak’ta Çelik Sağlamlığı
35. Sokak şuanda dünyada depreme karşı en güvenilir yapı sistemi olan yapısal çelik sistemiile inşa ediliyor. Bu sistem ile kullanıcılara ısı, ses, nem, gün ışığı gibialanlarda yüksek yapı fiziği imkanı sunuluyor. Diğer yapı sistemlerine göre çokdaha uzun ömürlü olan yapısal çelik sistemi aynı zamanda kolonsuz vekirişsiz tasarım, iç mimari ve dekorasyon rahatlığı ile ferah ve daha geniş iç mekânlar sağlıyor.

Paylaş:

HABERLER