4. A Plus Gayrimenkul Fuarı Başlıyor

Türkiye’nin tek satış odaklı fuarı olan 4. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri, 28 Ekim’de başlıyor. 30 Ekim tarihine kadar sürecek olan fuar İstanbul Hilton Convention Center’da yapılacak.
4. A Plus Gayrimenkul Fuarı Başlıyor

Türkiye’nin tek satış odaklı fuarı olan 4. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri, 28 Ekim’de başlıyor. İstanbul Hilton Convention Center’da yapılacak olan fuara plazalar, akıllı binalar, gayrimenkul arsa ve projeleri, villa konutları, depreme dayanıklı özel konutlar, finans şirketleri katılabilecek.

JNR Fuarcılık, A Plus Gayrimenkul sektör temsilcileri ile A Plus alıcıları A Plus bir ortamda doğru nokta ve hedefte buluşturuyor. İnovasyon yaratan yenilikçi firmalarla doğru hedefteki alıcılarını, ürün ve hizmetlerini yıllardır en iyi şekilde tanıtma olanağı sağlıyor. 4. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı, 28 ile 30 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlenecek.

Fuara katılacak bazı firmalar ise şöyle; Trump Towers İstanbul, Demsa Sabancı Holding, Kandilli Konakları, Breamore, Hitit Holding, Caratpark villas, Yalçınlar Holding, Gölmahal Villaları, Kadıkalesi Turizm, Gardens Of Babylon, Emaar, Toskana Vadisi, Can İnşaat Ofton, Rixos Elysium, İstanbul 212, Eston Yapı, Adres Yapı, Wave Evleri Profilo Holding, Turquaz Köy Evleri, Panorama Towers, Linea Dekoreşin Group, Mitaş Gayrimenkul, Park One Villaları, BG İnşaat, Arista Bomonti, Aks Yapı, Consept ve Akıllı Evler.


Paylaş:

HABERLER