4. A Plus Gayrimenkul Fuarı Başlıyor

Türkiye’nin tek satış odaklı fuarı olan 4. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri, 28 Ekim’de başlıyor. 30 Ekim tarihine kadar sürecek olan fuar İstanbul Hilton Convention Center’da yapılacak.
4. A Plus Gayrimenkul Fuarı Başlıyor

Türkiye’nin tek satış odaklı fuarı olan 4. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri, 28 Ekim’de başlıyor. İstanbul Hilton Convention Center’da yapılacak olan fuara plazalar, akıllı binalar, gayrimenkul arsa ve projeleri, villa konutları, depreme dayanıklı özel konutlar, finans şirketleri katılabilecek.

JNR Fuarcılık, A Plus Gayrimenkul sektör temsilcileri ile A Plus alıcıları A Plus bir ortamda doğru nokta ve hedefte buluşturuyor. İnovasyon yaratan yenilikçi firmalarla doğru hedefteki alıcılarını, ürün ve hizmetlerini yıllardır en iyi şekilde tanıtma olanağı sağlıyor. 4. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı, 28 ile 30 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlenecek.

Fuara katılacak bazı firmalar ise şöyle; Trump Towers İstanbul, Demsa Sabancı Holding, Kandilli Konakları, Breamore, Hitit Holding, Caratpark villas, Yalçınlar Holding, Gölmahal Villaları, Kadıkalesi Turizm, Gardens Of Babylon, Emaar, Toskana Vadisi, Can İnşaat Ofton, Rixos Elysium, İstanbul 212, Eston Yapı, Adres Yapı, Wave Evleri Profilo Holding, Turquaz Köy Evleri, Panorama Towers, Linea Dekoreşin Group, Mitaş Gayrimenkul, Park One Villaları, BG İnşaat, Arista Bomonti, Aks Yapı, Consept ve Akıllı Evler.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05