42 Maslak 36 ay 0 faiz avantajıyla!

Maslak’ın kalbinde Türkiye’nin sanat konseptli en büyük projesi
42 Maslak 36 ay 0 faiz avantajıyla!

42 Maslak, Emlak Yatırımında Büyük Fırsatlar Sunuyor

Bay İnşaat, 42 Maslak projesi ile 950 milyon TL’lik yatırımı hayata geçiriyor. İstanbul’un merkezindeki Maslak’ın en önemli ve prestijli projesi 42 Maslak; Rezidans, Shops & Art, Yatay ve Multi Ofisler ve Otel olmak üzere 5 farklı yaşam alanını bir araya getiriyor.

Bay İnşaat 42 Maslak projesinde şimdi, Türkiye'nin köklü finans kurumu İş Bankası iş birliğinde % 25 peşin ve kalanı 36 aya dek vadede % 0 faiz avantajı içeren özel finansman olanağı sunuluyor.

Bunun yanı sıra, Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip rezidans+ofis bir arada konseptli Multi-Office’lerde, “Extended Stay” isimli işletme modeli de opsiyon olarak sunuluyor. İş adamlarına kısa dönemli rezidans+ofis kiralama olanağı sağlanıyor. Bu model sayesinde yatırımın geri dönüşü 8-10 sene gibi çok avantajlı bir sürece düşüyor.

Bay İnşaat – 42 Maslak, yatırımcılara ve mülk sahiplerine hukuki yaptırımların tamamı yerine getirilmiş ve iskanları alınmış şekilde teslim ediliyor. İnşaat’ın bitmesine bir sene kalmasına rağmen Nisan 2013’te 42 Maslak’taki 2. ve 3. blok yatay ofislerin iskanları alındı ve anahtar teslimleri yapılmaya başlandı. Teslimlerin bu şartlarda ve zamanında yapılmasının yatırımın geri dönüşüne katkısı oluyor.

Son dönemde en çok talep gören kampanyalar hakkında bilgi veren Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı şunları söyledi:

42 Maslak’ta en çok talep ve ilgiyi rezidans + ofisten oluşan Multi–Office konsepti görüyor. 42 Maslak’ta 91 adet bulunan ve 76 ile 188 metrekare arasında değişen Multi - Office’ler, A++ ofis işletme standart niteliğindeki “Extended Stay”  işletme modeliyle satılıyor.

Yatırımına hızlı geri dönüş almak isteyenleri hedefleyen “Extended Stay” işletme modeli ile otel yönetim şirketine yetki verilmesi ardından, haftalık ya da aylık kısa periyodlarda üst düzey Türk veya yabancı iş adamlarına rezidans+ofisleri bir arada kiralama imkânı sunuluyor. İş adamlarını otel ve kısa dönem A+ ofisi ayrı ayrı kiralama sıkıntısından kurtarıyor.

Ayrıca 42 Maslak’ın önemli bir avantajı olan 1600 metrekarelik Business Club sayesinde iş adamlarına üst düzey concierge ve toplantı organizasyon hizmeti verilebiliyor.”


Paylaş:

HABERLER