42 Maslak’ta Düzenlenen “Patronlar Okulu”nun Bu Haftaki Konuğu Demet Sabancı Çetindoğan Oldu

42 Maslak ART!SPACE’te düzenlenen “Patronlar Okulu” toplantıları iş dünyasının önemli simaların katılımlarıyla 13 Ağustos-18 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleşiyor.
42 Maslak’ta Düzenlenen “Patronlar Okulu”nun Bu Haftaki Konuğu Demet Sabancı Çetindoğan Oldu
Etkinliğin bu haftaki konuşmacısı MediaSA  Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan oldu.
 
İş dünyasından önemli isimlerin deneyimlerini paylaştığı Patronlar Okulu; katılımcıların bilgi, fikir, tecrübe ve iş ilişkisi de geliştirebilecekleri önemli bir etkinlik olma özelliğini taşıyor. 26 Ağustos Salı günü 42 Maslak ART!SPACE’de gerçekleşen toplantı Demet Sabancı Çetindoğan’ın; “Güçlü Finansal Yapının Yaratılması ve İdamesi” başlıklı buluşması ile gerçekleşti. Gerçekleştirilen toplantıda katılımcılar, iş dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Demet Sabancı Çetindoğan’ın paylaştığı deneyimlerle farklı bir bakış açısı kazandı.   
Bay İnşaat Kurucu Ortağı Erol Özmandıracı, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, MediaSA  Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Mudo Mağazaları Kurucusu Mustafa Taviloğlu, NG Kütahya Seramik Porselen A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Girişimci ve Markafoni Kurucu Ortağı Sinan Afra “Patronlar Okulu” programının katılımcıları arasında yer alıyor.
 
42 Maslak’ta 2014 yılsonuna kadar gerçekleşecek toplantıların başlıkları;
16 Eylül “Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik” Erkan Güral
21 Ekim “Aşk’la 50 Yıl” Mustafa Taviloğlu
25 Kasım “Her şey Vizyonla Başlar” Sina Afra
18 Aralık “Büyümek Vizyon İster” Erol Özmandıracı
 
Katılım koşulları ve ayrıntılı bilgi için 0212 276 00 42 ve  [email protected] ‘ten bilgi alabilirsiniz.
 

Paylaş:

HABERLER