7. Anakara Uluslararası Yapı fuarı bugün başladı

28 - 31 Mart 2013'te yeniden birlikteyiz..
7. Anakara Uluslararası Yapı fuarı bugün başladı

 

Sektörün Başkent'te sezon başlangıcındaki tek fuarı olan 7. Yapıdecoor Ankara Fuarımız 28 - 31 Mart tarihleri arasında Congresium Ankara'da yeniden ziyaretçilerini ağırlayacaktır.
 
"Sektörün Anadolu'daki en büyük, Başkent'in sezon başlangıcındaki tek fuarı"
 
Düzenlendiği ilk yıldan itibaren sektördeki hacmini genişleten, her yıl edindiği tecrübeler ile daha fazla katılımcı ve ziyaretçiye hitap eden YAPIDECOOR ANKARA, Uluslar arası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 7. kez sektör profesyonelleri ve ihtiyaç sahipleri ile buluşacaktır.
 
YAPIDECOOR ANKARA, yapı yenileme ve tadilat çalışmaları için malzeme alternatifleri sunma, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüzyüze buluşma, bayilik verme, mevcut bayiler ile ilişkileri geliştirme gibi bir çok imkanı sunmaktadır. Ayrıca katılımcı kuruluşların, yeni pazarlar bulması, hem bölge hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayan büyük bir ticaret platformu oluşturmaktadır.
 
Geçtiğimiz yıl Anadolu'nun en yeni ve modern fuar merkezine taşınan, yenilenen yüzü ve stratejik işbirlikleri ile büyümeye ve etkin bir marka olmaya devam eden 7. YAPIDECOOR ANKARA 2013 fuarında tüm yapı sektörü temsilcilerini ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
 
Saygılarımızla,
CYF Fuarcılık A.Ş.
 
NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?
 
- Anadolu'nun en büyük yapı malzemeleri fuarı olan YAPIDECOOR ANKARA, firmanız veya kendiniz için aradığınız tüm ürün ve hizmetleri geniş bir yelpazede aynı çatı altında bulabilmenize imkan vermektedir.
- Fuar, Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla ulaşılabilen coğrafi, politik ve stratejik olarak merkez konumunda olan Ankara’dadır.
- Fuarı ziyaret ederek, Türkiye’nin dört bir yanından katılım yapmış sektör devi firmalar ile birebir görüşme ve işbirliği imkânı bulabilirsiniz.
- Yapı ve dekorasyon adına oldukça geniş bir yelpazede ürün ve hizmeti bünyesinde barındırarak, ziyaretçilerine bina yalıtımından güvenlik sistemlerine, alt yapıdan kapı, pencere ve dekorasyon uygulamalarına kadar türlü seçenek sunmaktadır.
 
 
http://www.yapidecor.com.tr/

Paylaş:

HABERLER