Academia Apartments'ta 850 TL Taksitle Ev!

Academia Apartments’a yoğun talep 3 günde 70 daire satıldı
Academia Apartments'ta 850 TL Taksitle Ev!

 

Astay Gayrimenkul’ün, Academia Apartments için “850 TL taksitle, hemen otur bu evde” sloganıyla başlattığı yeni kampanyası ev sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi gördü. Üç günde 70 dairenin satıldığı projede, kalan 70 daire sahiplerini bekliyor. Academia Apartments, daire sahiplerine aracısız, komisyonsuz kiracı bulma opsiyonu da sunuyor.  
 
Astay Gayrimenkul’ün, Avcılar bölgesinde konfor, kalite, güvenliği birarada sunan konut projesi “Academia Apartments” için düzenlediği, “850 TL taksitle, hemen otur bu evde” sloganıyla başlattığı yeni kampanyası yoğun ilgi gördü. Üç günde 70 daire satışının yapıldığı Academia Apartments’ta, kalan 70 daire, ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.
 
İki ay erken teslim edilerek 15 Ağustos 2011 tarihi itibariyle sahipleriyle buluşmaya başlayan Academia Apartments, daire sahiplerine aracısız, komisyonsuz kiracı bulma opsiyonu da sunuyor.  
 
Kusursuz bir yaşam alanı
 
Astay Gayrimenkul’ün “herkesin, uygun fiyata kaliteli ve güvenli konutlarda yaşamayı hak ettiği” düşüncesinin bir ürünü olan Academia Apartments’ta, döşeme kaplamasından duvar kaplamasına, vitrifiyeden ankastreye kadar 1. sınıf malzemeler kullanıldı.
 
Academia Apartments, açık havuzdan, kafeteryaya, fitness salonundan, saunaya, buhar banyolarından, çocuklar için oyun alanlarına ve basketbol sahalarına kadar özel hizmetler ve aktiviteler de sunuyor.
 
Ayrıca projede teknik servis, açık ve kapalı otoparklar ile 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor. Proje, İstanbul Üniversitesi ve Metrobüsün hemen yanında, E-5'e 200 metre, havalimanına ise 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER