Acunkent ve Babil Kuleleri Yükseliyor!

Uluhan Grup, sağlam temeller üzerinde inşaatına devam ettiği Babil Kuleleri ve Acunkent projelerinde bloklar hızla yükseltmeye devam ediyor.
Acunkent ve Babil Kuleleri Yükseliyor!

Esenyurt’tun Gözdesi: Babil Kuleler

Babil Kuleler Esenyurt’un göbeğinde, 2013’de tapu teslim olacak şekilde yükselmeye devam ediyor. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarının buluşacağı, 151 mağazayı içeren Babil Çarşı, 20.000 m2 otopark alanı, 600 m2 Babil kreş alanı, 300 m2 Babil açık havuz, 100 m2 Babil kapalı havuz, 4 büyük Babil sinema salonu, 4 spor salonu, 824 m2 Babil fitness ve SPA, sauna, 120 m2 Babil havuz kafe ve 360 derece Babil seyir terası ve panaromik deniz manzarası ise Babil Kuleleri'nin sunduğu imkanlar arasında bulunuyor.

Babil Kuleleri Proje detayları için tıklayın

Acunkent’ten 6 ay erken teslim

Uluhan Grup sektörde ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Acunkent Projesini söz verdiği tarihten 6 ay önce önce bitirecek olan Uluhan Grup, daireleri 2011 Aralık ayında teslim etmeye hazırlanıyor. Esenyurt’un yeni gözdesi Babil Kuleleri projesinde ise bloklar her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Üstelik her iki projeden de daire satın alanlar anında tapu sahibi oluyor. Gerçek anlamıyla kentsel dönüşüm projeleri olan Acunkent ve Babil Kuleleri, mimari farklılıklarının yanı sıra son derece sağlam ve güçlü temelleriyle de benzerlerinden ayrılıyor. Uluhan Grup uygun konut fiyatları ve esnek ödeme planıyla sonbahara girerken ev sahibi olma planı yapan ailelere eşsiz fırsatlar sağlıyor.

Acunkent’ten 7 ay sonra teslim daire

Acunkent’ten daire alan vatandaşlar 2012’de tapu teslim daire sahibi oluyor. Açık havuz, teras havuz, fitness alanı, kuaför, eczane, banka, mini golf sahası, kafe ve restoran, alışveriş merkezi, 24 saat acil servis, elektrik güvenlik sistemleri, jeneratör, garaj, havayolu acentası, kreş, 24 saat aydınlatma sistemi ve güvenliğe bağlı intercom sistemi, fiber kablo internet Acunkent'in sunduğu imkanlar arasında yer alıyor.

Ev sahibi yapan kampanya

Acunkent ve Babil Kuleleri gibi yüksek prim yapan konutlardan ev sahibi olmanın tam zamanı olduğunu belirten Uluhan Grup yetkilileri, sonbahar kampanyası kapsamında 100 bin TL değerinde bir daire için 25 bin TL peşinat, geri kalanının ise 4 ara ödeme ve 50 aya bölünerek sıfır faizsiz 1000 TL ödeme imkanı sağladıklarını, modern imkanlara ve her türlü sosyal tesise sahip Acunkent ve Babil Kuleleri için söz konusu ödeme planının büyük bir fırsat olduğunu vurguluyorlar. Her iki yaşam merkezinin yatırım için de doğru tercih olduğunu ifade eden yetkililer, konutların ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edildiğini, Bina Yönetim Sistemlerinin ise sektörün güçlü ismi Koza Yönetim A.Ş. tarafından üstlendiğini vurguluyorlar. 

Acunkent Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER