Adanuspark % 1 Peşin Kampanyasını Uzattı!

Çukurova Gayrimenkul Kartal da 10.000 m2lik bir arazide gerçekleştirdiği Adanus Park projesinde yaşamın başlaması ile birlikte “ %1 PEŞİN BUGÜN TAŞIN “ sloganıyla başlattığı kampanyayı gördüğü yoğun ilgi nedeniyle uzattı.
Adanuspark % 1 Peşin Kampanyasını Uzattı!
Kampanya çerçevesinde; geçmiş dönemde  %25 peşinat ödemesi yüksek geldiği  için AdanusPark ta ev sahibi olma imkanı  yakalayamayan yada fırsatı kaçıran müşterilerine  ev sahibi olma imkanı sağlıyor.
 
Tüm daire seçeneklerinde;  %25 lik  Peşinatın, sadece %1 lik tutarı olan ve  1.390-.tl den başlayan  peşinatı  ödemeleri ,  evine aynı gün  taşınma ve  yaşamaya başlaması için yeterli olacak.  Kalan %24 lük  bölümü  ise,  Ağustos 2012 tarihine kadar vadelendirme  yada erteleme  imkanı  sunuluyor.
 
“ %1 PEŞİN BUGÜN TAŞIN” Kampanyası bayram öncesi başlamış ve 15 eylül gibi sona ermesi planlanmıştı, ancak müşterilerin yoğun ilgisi ve bu ödeme planı içerisinde ev sahibi olmak isteyenlerin düşünülenden daha fazla olması nedeniyle  gelen  taleplere  yetişebilmek amacıyla belirtilen süre Ekim ayı sonuna kadar uzatıldı..
 
Sadece 180 seçkin ailenin yaşayacağı  AdanusPark ta;  peşinatı ertelemenin dışında;  60 ay da %0.96 , 120 ayda  vadelendirmelerde  ise 0.98  lik özel faiz oranlarıyla  faydalanma imkanı da  sağlanıyor.
 
Projede  yaşamın   başlaması ve  kredilendirmelerde  hemen kiralamaya uygun olması nedeniyle  yatırımcılara da  kredi kullandıkları  dairede  evin  kendini ödemesi ile ilgili destek sağlanmış oluyor.  
 
TAGO Mimarlık’tan Gökhan Aktan Altuğ ile Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan AdanusPark,  Kartal TEM Bağlantı yolu üzerinde, 10 bin metrekare üzerine inşa edildi.
 
1993’den beri Adana ve Mersin'de 19 kaliteli ve lüks konut projesi teslim eden Çukurova Gayrimenkul , 20. projesi AdanusPark ın  farkını ve kalitesini paylaştı.
 
Kalite standartları çok yüksek!
 
AdanusPark da tüm daireler arasına 110 cm boşluklar koyularak komşulardan  gelen ses engellenirken , Isı ve ses yalıtımı için özel 30 cm Ytong duvar kullanılarak ve  mantolamayla da  duvar kalınlığı 38 cm’e ulaştı.
İstanbul’da yüksek katlı binalarda bu duvar kalınlığı ilk kez AdanusPark’ ta  uygulandı.
 
En son deprem yönetmeliğine uygun olarak, yüksek inşaat kalitesiyle ve  özel birçok lüks site inşaatlarında kullanılan teknik olan, Konvansiyonel Sistemle inşa edilen projede statik hesaplar,  arsa zemini  tamamen sert kaya olduğu halde, depreme dayanma gücü  belirlenenden  daha yüksek mukavemette  beton kullanılarak, deprem güvenliği site sakinleri için en üst seviyede tutuldu.
Tüm mekanik – sihhi tesisat aksamları ve ısınma teknolojisinde de REHAU sessiz  boru sistemlerinin kullanıldığı “Yerden Isıtma Sistemi” tercih edildi.
 
PVC  doğramalarında  Alman SCHÜCO'nun pencere sistemleri kullanılırken, Proje içerisindeki bloklarda 3er  adet olmak üzere  KONE marka asansörler tercih edildi.  Daire giriş ve iç kapılarında ise  DORTEK ahşap serisi ile çalışıldı.
 
VİTRA , GEBERIT, FRANKE, REHAU, DORTEK, LINEADECOR, LEGRAND  gibi seçkin markalara yer verilen projede;  ankastreden çöp öğütücüsüne , klimadan  yerden ısıtma sistemine kadar tüm detaylar ayrıntılı olarak ele alınırken site sakinlerinin beklentilerini maksimum seviyede karşılayacak ve yaşam kalitesini yükseltecek  markalar titizlikle belirlendi
 
Projenin  %80 i Yeşil Alanlara Ayrıldı !!!
 
AdanusPark ta otoparkların tümü kapalı hale getirilerek,  projenin  % 80’i yeşil alana ayrıldı.  
Sosyal  tesislerde yarı olimpik açık yüzme  havuzu ,  çocuk havuzu ,  güneşlenme terası,  çocuk oyun  parkları,  özel yürüyüş  ve bisiklet  yolları,  basketbol sahası,   fitness center,  hobi salonu,  cafe lounge alanı  ve  Snack  barı  ile ailelerin keyifle yaşayacağı detaylar özenle çalışıldı.
 
AdanusPark  Muhteşem Adalar ve Deniz  Manzarasıyla İstanbul un Yaşam  Merkezinde !!!...
 
AdanusPark , İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’ın en stratejik noktasında, Kartal Real AVM'nin hemen yanında  , Marmara Denizi ve  Adalar’ın eşsiz manzarasına hâkim konumda.
 
Çok  alternatifli ulaşım seçeneklerinin yer aldığı  Metro ile ;  Hafif Raylı sistem, Havaalanı, Deniz otobüsleri AdanusPark ta yaşayanlara yürüme mesafesinde…
 
AdanusPark,  2011 sonunda açılacak Metro istasyonuna  200 mt yürüme mesafesinde olup, Yakın zamanda hayata geçecek  olan Adliye Sarayına ise 2 dakika mesafedeki sitede,  Tem bağlantı yolu ile E-5'e cepheli bağlantı aksları birleşim noktasındaki evinizden;   Sabiha Gökçen havaalanı   15 dk,   Kartal  sahil yolu 7 dakika ,   Bağdat caddesi  20 dk.  Kozyatağı  E-5 10dk,  Levent sadece 30 dk. Mesafede.  
 
Projede başlangıç fiyatları 225.000 TL.-  m2 /birim fiyatları ise; 2900.- TL ile 3500.TL arasında değişiyor.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER