ADLON GOLF SOCİETY RESİDENCE

Havaalanından lüks bir araçla alınsanız… Hatta eviniz ve istediğiniz yemekler hazırlansa… 5 yıldızlı sosyal tesis imkanınız olsa… Tüm bunları tapulu evinizde yaşasanız…
ADLON GOLF SOCİETY RESİDENCE

 

BB Group tarafından inşa edilen Aldon Golf Society Residence, mükemmel mimarisini Bodrum’ un eşsiz doğası ile bütünleştirerek konuklarına ayrıcalıklı ve huzurlu bir hayat, golf sahası ve flamingoların doğal koruma alanı olan Tuzla Koyu manzarası ile de alışılmışın dışında bir yaşam sunuyor.
 
Bodrum’ un ilk residence projesi olan Aldon Golf Society Residence 27.000 m2 arazi üzerinde 3 katlı 37 bloktan oluşuyor.15 villa ve 198 konut olarak tasarlanmış olan projede büyüklükleri 65 m2 ile 130 m2 arasında değişen 1+ 1 ve 2 +1 konut seçenekleri bulunuyor. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü projede , kampanya dahilinde olan bütün konutlar ultra lüks full eşyalı olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.
 
Aldon Golf Society Residence site etrafı güvenlik duvarları, 24 saat güvenlik şirketi, güvenlik kameraları, güvenlik ve konutlar arası tek taraflı görünümlü telefon bağlantısı ile güvenli bir ortamda tatil imkanı sunuluyor.
 
İçerisinde toplantı odaları, bilgisayar, internet, yazıcı ve farks hizmetlerinin sunulduğu Business Center,  tatilde de iş dünyasından uzak kalmak istemeyen misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.
 
Sosyal tesis içerisinde spa, fitness, sauna, buhar odası, çocuk oyun odası, restaurant, cafe ve market mevcuttur. Her blok önünde bir havuzu bulunan projede, 35 havuzun yanı sıra 1 adet yarı olimpik havuz, 1 adet çocuk havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca oda temizliği ve oda servisi hizmeti de verilmektedir.
 
60 Ay Kira Garantisi…
 
Hemen tapu teslimi yapılacak olan projede 60 ay boyunca 1000$ kira garantisi ile sadece 225.000 tl ‘ ye konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanya dahilinde 2 hafta yaz sezonunda, 4 hafta kış sezonunda kendi dairenizde tatil yapabilir ve concierge hizmetlerinden yıl boyunca yararlanabilirsiniz.
 
Hem Tatil Hem Yatırım…
 
İki ihtiyacı da bir arada karşılamak isteyenler için mükemmel bir fırsat olan Aldon Golf Society Residence Bodrum Havalimanına sadece 10 dk uzaklıkta bulunuyor. Proje, bulunduğu konum itibari ile Bodrum’ un en çok pirim yapan noktasında olmanın yanı sıra tek residence olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü golf lokasyonlarından biri olan Tuzla ‘ da ki golf sahalarının ortasında, yeşilin her tonu ile keyifli bir yaşam alanı sunuyor. 
 
 
 
Congierge Hizmeti… 
 
Aldon Golf Society Residence konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarında kişisel asistanlık hizmeti veren Concierge Hizmetlerimiz ile havaalanında karşılanma ve transferden, valet parking, valet shuttle hizmetlerine, günlük kişisel alışverişten kuru temizleme ve bagaj hizmetlerine, yol durumundan adres bilgisine, sinema seanslarından restoran rezervasyonuna , gezi – tur öneri ve rezervasyonuna, veteriner danışmanlığından özel şoför hizmetine kadar her konuda sakinlerin rahatı ve konforu planlanmış bulunmaktadır.
 
BB Group, mavi ile yeşilin eşsiz uyumunun huzurunu ve keyfini yaşamanız, 60 ay 1.000$ kira geliri ile zahmetsiz konut sahibi olmanız için sizi Aldon Golf Society Residence’ a davet ediyor…
 
 
Satış Ofisi: 444 25 94   - http://www.adlonresidence.com
 
 
 
BB Group: 
 
Kurulduğu ilk günden itibaren vazgeçilmez ilkelerinden dürüstlükle yola çıkarak yapılan ve yapılacak olan tüm projelerinde kaliteden asla taviz vermeyen koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Yurt dışında da imza attığı projelerde 50 yıldan fazla süredir inşaat sektöründe aktif olan 3. Jenerasyondur. Faaliyetlerini Türkiye ‘ de de sürdüren BB Group 20 yılı aşkın sürede Almanya’ da başarılı projelere imza atmıştır. 
 
Şirketimiz inşaattaki üstün kalite ve başarısını Almanya’da 20 yıl Bilfinger Berger, Strabag, Züblin gibi üstün Alman kalite ve normlarında iş yapan dünya çapında İnşaat şirketlerinin bünyesinde 150 ye yakın projede edindiği tecrübe ve referanslarına borçludur. 
Bb Group, bugün Alman ortaklığı ile Türkiye’ nin batı ve güney bölümünde Alman standart ve normlarında proje geliştirip uygulayan tek şirkettir. Amacımız tüketiciyi ev sahibi yapmak değil yeni yaşam tarzları ile tanıştırmaktır.
 

Paylaş:

HABERLER