Adlon Residence ile hem yatırım, hem tatil

Adlon Golf Society Residence ile hem yatırım, hem tatil.
Adlon Residence ile hem yatırım, hem tatil

BB Group tarafından inşa edilen Adlon Golf Society Residence, mükemmel mimarisini Bodrum’ un eşsiz doğası ile bütünleştirerek konuklarına ayrıcalıklı ve huzurlu bir hayat, golf sahası ve flamingoların doğal koruma alanı olan Tuzla Koyu manzarası ile de alışılmışın dışında bir yaşam sunuyor.

60.000 $ Kira Garantisi

Hemen tapu teslimi yapılacak olan proje 60 ay 1.000 $ kira garantisinin yanı sıra iki faklı ödeme planını sunuyor. Müşterilerimiz dilerse  % 50 peşin kalanı anlaşmalı bankalardan kullanılacak kredi imkanı ile her ay gelecek olan kira geliri krediyi düzenli olarak ödemenin yanı sıra para artırmanızı da sağlayacak. Ayrıca % 25 peşin kalanı kredi kullanımında ise kira geliri ile birlikte sadece 100 tl’ ye konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanya dahilinde 2 hafta yaz sezonunda, 4 hafta kış sezonunda kendi dairenizde tatil yapabilir ve Concierge Hizmetlerinden yıl boyunca yararlanabilirsiniz.

Sadece 225.000 TL

Bodrum’ un ilk residence projesi olan Adlon Golf Society Residence 27.000 m2 arazi üzerinde 3 katlı 37 bloktan oluşuyor. Ultra lüks full eşyalı 15 villa ve 198 konut olarak tasarlanmış olan projede büyüklükleri 65 m2 ile 130 m2 arasında değişen 1+ 1 ve 2 +1 konut seçenekleri bulunuyor.

Sosyal Tesislerle Konfor Yanı Başınızda…

Adlon Golf Society Residence site etrafı güvenlik duvarları, 24 saat güvenlik şirketi, güvenlik kameraları, güvenlik ve konutlar arası tek taraflı görünümlü telefon bağlantısı ile güvenli bir ortamda tatil imkanı sunuluyor.

İçerisinde toplantı odaları, bilgisayar, internet, yazıcı ve faks hizmetlerinin sunulduğu Business Center,  tatilde de iş dünyasından uzak kalmak istemeyen misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

Sosyal tesis içerisinde spa, fitness, sauna, buhar odası, çocuk oyun odası, restaurant, cafe ve market mevcuttur. Her blok önünde bir havuzu bulunan projede, 35 havuzun yanı sıra 1 adet yarı olimpik havuz, 1 adet çocuk havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca oda temizliği ve oda servisi hizmeti de verilmektedir.

Concierge Hizmetleri

Adlon Golf Society Residence konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarında kişisel asistanlık hizmeti veren Concierge Hizmetlerimiz ile havaalanında karşılanma ve transferden, valet parking, valet shuttle hizmetlerine, günlük kişisel alışverişten kuru temizleme ve bagaj hizmetlerine, yol durumundan adres bilgisine, sinema seanslarından restoran rezervasyonuna, gezi – tur öneri ve rezervasyonuna, veteriner danışmanlığından özel şoför hizmetine kadar her konuda sakinlerin rahatı ve konforu planlanmış bulunmaktadır.

Kısa Vade De Kolay Yatırım

Bütün ihtiyaçları karşılayan proje kolay ve zahmetsiz konut sahibi olmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bodrum Havalimanına sadece 10 dk uzaklıkta, dünyaca ünlü golf lokasyonlarından biri olan Tuzla ‘ da ki golf sahalarının ortasında, yeşilin her tonu ile keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

BB Group, mavi ile yeşilin eşsiz uyumunun huzurunu ve keyfini yaşamanız, hem tatil hem yatırım yapmanız için sizi Adlon Golf Society Residence’ da konut sahibi olmaya davet ediyor…

Satış Ofisi: 444 25 94    http://www.adlonresidence.com


Paylaş:

HABERLER