Adlon Residence'ta Müstakil Hayat!

Yapı sektöründe Alman kalite ve normlarını Türkiye'ye taşıyan BB Group Homes, Bodrum'un ilk rezidans projesi olan Adlon Residence'ın lansman toplantısını Sapphire'in seyir terasında gerçekleştirdi.
Adlon Residence'ta Müstakil Hayat!

Almanya'da New Kranzler Eck Berlin, DBB Berlin, The Ritz-Carlton Berlin, Sat1 Mediencentrum projelerinde adından söz ettiren Türk şirketi BB Group Homes, inşaat sektöründe üç kuşak boyunca sadece Almanya'da imza attığı 100'e yakın projeyle haklı bir üne sahip bulunuyor. Almanya deneyimini Alman kalite ve standartlarıyla beraber Türkiye'ye taşıyan ve sunduğu geniş imkanlarla Bodrum'un gerçek anlamda ilk rezidans projesi olan Adlon Residence Bodrum Golf Society'yi hayata geçiren BB Group Homes, rezidansın lansman toplantısını 5 Ekim 2011 tarihinde Sapphire'de gerçekleştirdi.

Bodrum'un yeşillikler içindeki Tuzla Koyu mevkinde yer alan Adlon Residence Bodrum, 27 bin m2 arsa alanı, sosyal tesisler dahil 10 bin m2 inşaat alanı, 57 m2'den 138 m2 aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3'er katlı 37 bloktan toplam 200 konut ve 15 müstakil konuttan oluşuyor.
 
Doğal yaşam alanında konforlu hayat
 
Beş yıldızlı kalite ve standartlara sahip olan sosyal tesisleri, doğal taş ve ahşabın uyumunun modern bir tasarım ve mükemmel bir mimari tarzla yansıtıldığı Adlon Residence, sakinlerine ayrıcalıklı bir hayat sunuyor. 2x18 delikli golf sahasına ve flamingoların doğal koruma alanı Tuzla Koyu'na komşu olan Adlon Residence, Bodrum'u tercih edenlere alışılmışın dışında bir Bodrum armağan ediyor.
 
Beş yıldızlı projede konuklarına farklı bir dünya yaşatmaya hazırlanan Adlon Residence'a özel deniz beach iskele, her bloka özel havuz, açık yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, SPA, her türlü konfor ve concierge hizmetleri bir arada sunuluyor.       
 
Doğal manzaraya açılan odalar
 
Adlon Residence'ın odaları eşsiz güzellikte bir koy manzarasına açılıyor. Geniş bahçeler ise konuklarını rahata ve huzura davet ediyor. Bodrum'un Tuzla Koyu mevkinde yer alan Adlon Residence, golf merkezinin tam kalbinde bulunmanın avantajına da sahip bulunuyor. Bununla birlikte, bölgenin en büyük alışveriş merkezi de Adlon Residence'a 400 metre mesafede yer alıyor olacak.
 
Geniş bir yelpazede concierge hizmetleri
 
Sunduğu özel hizmetleriyle de fark yaratan ve her türlü ihtiyaca yönelik kişisel asistanlık hizmeti veren Adlon Residence, concierge hizmetlerinde shuttle servisinden havaalanında karşılama ve transfere, günlük kişisel alışverişten kuru temizlemeye, gezi, tur ve golf organizasyonundan her türlü rezervasyona, veteriner danışmanlığından özel şoföre kadar her alanda hizmet veriyor.  Ayrıca Adlon Vip Card hizmeti ile konuklara Bodrum ve İstanbul'un önde gelen birçok mekanında yüzde 30'lara varan indirim imkanı da sunuluyor. Adlon Residence'ta yer alan Business Center'da ise tatil esnasında iş dünyasından uzak kalmak istemeyenlere her türlü toplantı hizmeti de veriliyor.   
 
Her çeşit spor imkanı, dört dörtlük SPA
 
Adlon Residence'da spor tutkunları için her çeşit imkan bulunuyor. Fitness, aerobik, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, su sporları ve özellikle golf, Adlon Residence sakinlerinin tutkularını diledikleri gibi yaşamalarına olanak sağlıyor. Mevcut 2x18 delikli golf sahasının yanı sıra golf alıştırma sahaları da hizmet veriyor.  Yapımı planlanan yeni golf sahaları ise bölgenin cazibesini artırıyor. Öte yandan, Adlon Residence'ın SPA merkezi sağlığı ve güzelliği bir arada arayanlar için gerçek bir SPA deneyimi yaşatıyor. Hamamdan saunaya, çeşitli masajlardan canlandırıcı yüz tedavilerine kadar birçok hizmet deneyimli SPA uzmanları tarafından uygulanıyor. Ayrıca içinden ısıtmalı kapalı yüzme havuzuna da sahip olan SPA merkezi, dört mevsim hizmet sunuyor.
 
Üst düzey güvenlik
 
Adlon Residence konforun yanı sıra güvenilir bir yaşam da sunuyor. Güvenlik duvarı ile çevrilmiş olan rezidans, güvenlik şirketi tarafından 24 saat gözlem altında tutuluyor, güvenlik kameralarıyla konutla dışarısı arasında iletişim kuruluyor. Adlon Residence'ın her ayrıntısı düşünülerek tasarlanan Mini Kulübünde ise eğitimli bir ekibin gözetiminde çocuk parkı, çocuk havuzu ve çocuk oyun odası ile çocuklara eğlenceli ve keyifli bir dünya sunuluyor.
 
BB Group Homes, tüm uygulamalarını Alman kalite standartları ve normları olan DIN ve TUV'e uygun olarak geliştiriyor. Yeni bir yaşam tarzını hedeflediklerini belirten BB Group Homes Genel Müdürü Bülent Baylav, Adlon Residence'ta önceliğin yüksek kalite standartları, sağlam malzeme, kalifiye personel ve kusursuz işçilik olduğunun altını çiziyor.  
 
Kusursuz inşaat kalitesi kadar mükemmel hizmet anlayışını hedefleyen ve her bakımdan gerçek müşteri memnuniyeti sağlanması doğrultusunda faaliyet gösteren BB Group Homes'un hizmetleri arasında mobilya seçenekleri, satış sonrası hizmetleri, hukuksal destek, kira garantisi ve mortgage seçenekleri yer alıyor.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05