Adora Villaları'nda Yüzde 10 İndirim

Klan Yapı tarafından Darıca'da konumlandırılan Adora Villaları projesi 4 tipten oluşan 46 villa seçeneğini sunuyor..
Adora Villaları'nda Yüzde 10 İndirim

Klan Yapı tarafından Darıca Bayramoğlu'nda hayata geçirilen Adora Villaları projesi 6 bin 287 metrekarelik inşaat alanı üzerinde konumlanıyor. Adora Villaları projesi, konumu gereği sakinlerine dört mevsimi de doya doya yaşayacakları bir doğanın içinde ev sahibi olma fırsatı veriyor.
 
Andora Villaları'ndan Ev sahibi olacaklar için iç donanımdan sosyal olanaklara kadar her şey düşünülmüş. 2013 Mayıs'ta teslimlere başlanılması düşünülen projede 4 tipten oluşan 46 villa seçeneği bulunuyor.
 
Estetik ve keyif verici tasarımlar
Site içinde tüm ihtiyaçların karşılanacağı zenginlikte bir Market var. Yürüyüş Yolları ve Spor alanları Adora Villaları sakinlerine keyif verecek güzellikte tasarlandı. Binaların dış cephesi PVC pergole olarak düşünüldü ve oldukça estetik bir görünüme sahip. Tüm binalarda ses ve ısı yalıtımı mükemmel teknolojiler kullanılarak sağlanıyor. Mutfaklar özenle tasarlandığı gibi her mutfakta fırın, buzdolabı, ocak ve davlumbaz yer alıyor.
 
Havuzdan markete her şey dahil
12 bin 820 metrekare İnşaat alanı bulunan Adora Villaları projesinin kapalı alanı ise 2 bin 160 metrekare olarak tasarlandı. Darıca Adora Villaları'nda 128 metrekarelik Yüzme Havuzu, 22,8 metrekarelik çocuk havuzu, 80 metrekarelik Market ve 60 metrekarelik çocuk alanı bulunuyor. Proje kapsamında yer alan gezinti yolları ferah bir atmosferde keyifle Spor yapabilmeniz için çok uygun.
 
Teslimler Mayıs 2013'te
Konut teslimlerinin Mayıs 2013 tarihinde yapılması hedeflenen Adora Villaları'nda A tipi villa bahçe dubleksinin örnek ödeme tablosuna göre; 146 metrekarelik 292 bin 600 liralık villa için yüzde 10 indirimle 29 bin 260 lira iskonto yapılıyor. Yüzde 30 peşin miktarı 79 bin lira oluyor. Kalan 184 bin 338 liralık Konut bedeli 36 ay sıfır faizle vadelendiriliyor.


Paylaş:

HABERLER