Adress Balat Evleri'nde 4+1'ler 570 bin liradan başlayan fiyatlarla...

Adress Balat projesi kapsamında yer alan konutların tamamı 4+1'lerden meydana geliyor. Projede fiyatlar 570 bin liradan başlıyor
Adress Balat Evleri'nde 4+1'ler 570 bin liradan başlayan fiyatlarla...

Bursa'da konumlandırılan Adress Balat projesi kapsamında 84 konut yer alıyor. 7 bloktan oluşan projede bloklar 5'er katlı olarak tasarlandı. Ömer Kumova'nın hayata geçirdiği Adress Balat projesi kapsamında konutlar Aralık 2013'de teslim edilecek.

Toplam 12 bin 52 metrekarelik alan üzerinde yükselen projede açık-Kapalı yüzme havuzları,  fitnees salonu, sauna, vitamin bar, cafe, çocuk parkı, basketbol sahası bulunuyor.

Adress Balat projesi kapsamında yer alan konutların tamamı 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projedeki konutların brüt alanları 232 metrekare ve net alanları ise 204 metrekare olarak belirlendi. Projedeki konutların fiyatları 570 bin liradan başlıyor ve 635 bin liraya kadar yükseliyor. Proje kapsamında banka kredisi de kullanılıyor. 60 ay yüzde 0,51'lik faiz oranlarıyla vadelendirme yapılıyor.

Proje kapsamında, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, fitness center, dinlenme alanları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve havuz başı kafe bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER