Ağaoğlu Maslak 1453 projesi Yılın En Başarılı Projesi seçildi

Ekovitrin Dergisi tarafından 184 bin 232 oy kullanılarak gerçekleştirilen ‘Yılın Starları 2013 Ödül Töreni’nde Yılın Projesi Maslak 1453, Ortadoğu'da yılın başarılı iş insanı Halil İbrahim Demirhan seçildi
Ağaoğlu Maslak 1453 projesi Yılın En Başarılı Projesi seçildi

Ağaoğlu’na çifte ödül verildi

Yılın Starları 2013 ödülleri kapsamında yurtdışı tanıtımları ile uluslararası platformda adından söz ettiren ve satış rekorları kıran Ağaoğlu Maslak 1453 projesi “Gayrimenkul Sektöründe Yılın En Başarılı Projesi” seçildi.

Yine Yılın Starları ödülleri kapsamında, Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda Uluslararası İlişkiler Başkanı olarak görev alan Halil İbrahim Demirhan, yurtdışında Türkiye’nin tanıtımına sağladığı katkıdan ötürü   “Ortadoğu’da yılın başarılı iş insanı” seçildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Halil İbrahim Demirhan “ Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak uluslararası tanıtım faaliyetlerinin sonucunu almaktayız. Maslak 1453 projemizdeki satış başarımız yabancıların ülkemize ve gayrimenkul projelerine duyduğu güvenin önemli bir göstergesidir. Türkiye’nin tanıtımını kendimize misyon edindik, faaliyetlerimize devam edeceğiz” dedi.


Paylaş:

HABERLER